Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyivel egészségesebb a...

Mennyivel egészségesebb a lent belinkelt bagett mintha sima fehér zsemlét vennék?

Figyelt kérdés

[link]


Azért kérdezem mert elég drága, megéri-e inkább ezt venni?


Legutobb úgy csináltam, hogy vettem 8dbos belőle lefagyasztottam és mindig ha épp megkívánok valami szendvicset kiveszek egyet a hűtőből. Viszont már kezd elfogyni így megéri-e ugyanilyen utánpótlást venni vagy nézzek mást inkább?


2019. okt. 29. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg nincs benne semmi, ami a fehér zsömlében van, és nem is hiányzik belöle semmi, aminek a fehérben lennie kellene (ha mégis van, az a baj)
2019. okt. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az összetétele ugyanaz, mint egy normális fehér zsemléjé kellene, hogy legyen, szerintem csak akkor vedd, ha neked azért megéri árban, mert jobban ízlik. De semmivel sem fogyókúrásabb, vagy egészségesebb.
2019. okt. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem jobban jársz egy ilyennel:

[link]

Semmi adalékanyag, semmi szója, semmi cukor, egyéb hókuszpókusz. Aztán megkened valamivel, és szórsz rá szezámmagot, napraforgómagot, lenmagot meg amit szeretnél.

Tudom, nem leszek ezzel népszerű, de ilyen szójás-cukros vackokat akkor se ennék, ha ingyen utánam hajítanák.

2019. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán annyival jobb, hogy laktatóbb.

Én inkább sima zsemlét, kiflit szoktam venni

2019. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!