Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindig rosszul leszek edzés...

Mindig rosszul leszek edzés után. Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Akárhányszor végig csinálok egy edzést, ami elvileg nem is számit olyan nehéznek, nekem utána muszáj vagy fél orát ledölnöm, mert szédülni kezdek, teljesen legyengülök. Képtelen vagyok megállni a lábaimon, vagy akár csak felemelni a kezemet. Iszok rendesen vizet. Edzés közbe is, meg úgy általában. Már lassan két hete csinálom, de még mindig nem szoktam hozzá?
2019. okt. 31. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Cukorbeteg lehetsz.
2019. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is a vércukor ugrott be elsőre. Eszel edzés előtt?
2019. okt. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyrészt egyél edzés előtt és után is. FOkozatosan növeld a tempót, vagyis vegyél vissza.

Másrészt két hete sem csinálod, még messze nem szoktál hozzá.

Harmadrészt ha a fentiek nem használnak, akkor mindenképpen csináltass egy laborvizsgálatot.

2019. okt. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy a fogyókúra topikban vagyunk. Szóval ha egyszerre kezdted el nagyban csökkenteni a kalóriabevitelt és elkezdeni edzeni, akkor ne csodálkozz. A végén kiskanállal fognak összeszedni. A mértékletesség mindenben nagyon fontos.
2019. okt. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a fentiek mellé még azt teszem hozzá, hogy rendesen vegyél levegőt edzés közben. nem tudom mit edzesz, de sokan hajlamosan benntartani a levegőt sokáig, nem vesznek levegőt rendesen, csökken az agy oxigénellátása, ennek egyenes következménye a szédülés.

szóval lélegezz! :)

2019. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lezuhant a cukrod. Lassú felszívódású szénhidrátot kell enni edzés előtt egy órával. Na nem sokat, inkább csak egy keveset. Korpovit keksz, ilyesmi.
2019. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
zabpehelyturmix edzés előtt a legjobb szerintem
2019. okt. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem eszel eleget, és/vagy túlterheled magad az edzéssel. 2 hete minden nap edzel? Elég lenne heti 2-3x, aztán majd ha megszoktad, lehet gyakrabban, de tarts pihenőnapokat is.
2019. nov. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!