Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 20 kg-ot...

Hogyan fogyjak le 20 kg-ot 4-5 hónap alatt?

Figyelt kérdés

188 cm és 100kg vagyok.próbálkoztam mindenféle napi 25 felülés és hasprés meg 15 fekvő.1 napja megpróbáltam a 100 fekvőt.most a szegycsont körüli meg a alsó-hai izmom is fáj ha megerőltető dolgot csinálok.hogyan fogyjak le?

tippek?



2019. okt. 31. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Elöször is ennyi idö alatt nem igazán megy, föleg, ha nem akarod, hoyg a böröd több számmal nagyobb legyen, mint te.

Másodszor ezek a "sportgyakorlatok" nem igazán érnek sokat, elöször megfelelö étrendre van szükség, normális kalóriakerettel.

2019. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

3 hónap alatt fogytam le 13 kilót. (160cm 94 kiló voltam) Szóval le lehet adni 5-6 hónap alatt 20-25 kilót is, főleg nagy súlyból. Ha jól emlékszem én is olyan 20 kilót adtam le 5 hónap alatt.

De a mozgás amit te leírtál nagyon kevés. Azzal nem fogysz.

Én sokat mozogtam, és teljes étrendváltozás lett nálam.Jelenleg 61 kiló vagyok.

2019. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán le lehet adni ennyi idő alatt egészségesen, és a bőröd sem fog lógni.
2019. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Gratulálok, 2-es a 33 kilóhoz! És mi a helyzet a bőröddel? Gondolom, ez korfüggő is.
2019. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

# 4/4


Köszönöm.. 47 éves vagyok, és nem lóg a bőröm. Van pár Striák a hasamon, de engem nem zavar. Hiszen azok már szülés után is ott voltak.

Lehet azért regenerálodott a bőröm, mert súlyzós edzést is csinálok, most már szinte életem részévé vált.

Collagént is szedtem, az is segített a bőr regenerálódásában.

Lehet hülyén hangzik, de jobban érzem magam most a bőrőmben, mint huszonévesen. Pedig akkor 56-60 kiló között mozogtam mindig.

2019. okt. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!