Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt lehetséges?

3 hónap alatt lehetséges?

Figyelt kérdés
14 kg-t szeretnék fogyni, illetve a fenekemből és combomból is sokat fogyni. Ha mindennap sportolok minimum 1 max másfél órát és emellett egészségesen táplálkozok ez sikerülhet? Körte alkatú nők nektek milyen edzés/sport vált be legjobban fogyásra? Válaszaitokat előre nagyon köszönöm!:)
2019. nov. 1. 00:59
 1/7 anonim válasza:
41%
Nem.
2019. nov. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ mennyiről indulsz? Ha 100 plusz kilóval állsz neki és valami csoda folytán képes lennél minden nap minimum 1 órát edzeni, plusz kaján is változtatni, megfelelő csillag állás mellett elképzelhető, hogy lemegy 14 kg, de az igen nagy eredmény lenne akkor. Ha kisebb túlsúllyal indulsz neki képtelenség ennyi súlyt ennyi idő alatt fogyni, pláne hogy a mindennap 1 óra sem tartható, ha az ember nincs hozzá szokva a sporthoz. 3 hónap max 5, nagyon max 6 kiló, ha mindent tartasz és mindenre figyelsz.
2019. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a futás jól bevált (eleinte 5 percekig bírtam) de úgy is csak 6 kilót adtam le 2 hónap alatt.

Inkább egy lazább tarthatóbb tempót állíts be magadnak. Így csak frusztrált leszel, mert egy idő után csak egyre lassabb lesz a fogyás aztán feladod. Ja és ne feledd a kötelező csalónapokat, hogy ne őrülj bele a szabályokba.

2019. nov. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére hozzá vagyok szokva a sportoláshoz. Egy nap másfél órát simán bírok. 62 kgból szeretnék fogyni.:) De úgy kb 9-14 kg közt. Természetesen nem várok egyből eredményt, mert tudom sok idő és munka. Már egy ideje életmódot váltottam és elkezdtem egészségesem táplálkozni és kizárólag csak vizet iszok. Van 3 cm (max) felesleg zsírréteg a hasamon azt szeretném leadni, illetve mivel körte alkatom van inkább a fenekemre és combomra hízok jobban, ezért erről a két helyről szeretném leadni a zsírt és karcsúbb szeretnék lenni. :)
2019. nov. 1. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:

Kis túlsúlyból nem feltétlenül. Nekem nagy feleslegből sikerült 3 hónap alatt 12 kg, most 8 hónap és 27nél jàrok. Nem kell siettetni a fogyàst. A bőrödnek jobb ha lassan megy le hidd el.

Én homokóra alkat vagyok, tehát csípőben, combokban, illetve mellekben vagyok erős leginkàbb. Nekem bevàlt a szobabicikli, duci torna, célzott erősítő edzések, màr amennyire megy:) sajàt testsúlyos gyakorlatok. Persze nekem sok a felesleg, még nem tudok kemény edzéseket nyomni, de amit lehet, megteszem:)

2019. nov. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Roxy24 válasza:

Lehetséges, azonban arra mindig figyelj, hogy egészséges étrend mellett sose éhezz.

A futás szerintem mindenképp hasznos. Fogysz vele, de közben erősíti a lábizmaidat.

2019. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben. Nagyon köszönöm a tippeket!:)
2019. nov. 1. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!