Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1200-1300 kaloriaval mennyi...

1200-1300 kaloriaval mennyi ido jo eredmenyt elerni?

Figyelt kérdés

Sosem voltam vekony, de mindig is sportoltam. Sajnos a sportolas mellett nagyon sokat ettem, igy jelenleg 63kg vagyok 157cm-hez.

Napi 1200-1300kaloriat tartok, 65g feherjet viszek be es heti minimum 5x edzem. ( Ez kardio, es erosito mozgas).

Kb mennyi ido alatt fogyhatok ugy, hogy en is eszrevegyem? Ugy szeretnek vekonyabb hasat, kart, vadlit. Meddig kell varnom?


2019. nov. 3. 15:27
 1/10 A kérdező kommentje:
18/L
2019. nov. 3. 15:27
 2/10 anonim ***** válasza:
21%

attól függ, hogy miből van az a kalória.

pl: a tésztából akkor fölmegy a hízóhormon és akkor is fogyni fogsz, de lassan(inzulin).


ha tojásból vagy hús és káposztából, karalábé stb. akkor mindened megvan a normális ütemhez. + mennyit akarsz fogyni egyáltalán?


ha minden nap edzel és sok tésztát eszel akkor az izmok fognak megnőni és attól van az embernek jó alakja.

De feltétele a fehérje is az épüléshez.


Szénhidrát és zsír között ne keress különbséget, mer a szénből zsírt akar csinálni a szervezet. annyi a különbség, hogy az a zsír amit 3-6órával ezelőtt megedtél.


zsír diétás étrenden is lehet erősödni, de nem robbanó motor energiád nem lesz, hanem lassabb (Robbanó motor nagy energiaingadozást jelent)


Fehérje önmagában nem elég kell a zsír és ásványi anyagok pl: zöldlevelesek (toroskáposzta tejföllel)

2019. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
52kg a cel. Es termeszetesen nem csak feherjet viszek be, a szenhidratbol mimdig keveset vistek csak be, zsirbol tobbet, mint kellene.
2019. nov. 3. 16:49
 4/10 orton ***** válasza:
0%
Az a 65g fehérje a 63 kilódhoz tökéletes, már lehet inkább testépítő arány ha 1/10-edét eszed a súlyodnak.
2019. nov. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

"

attól függ, hogy miből van az a kalória.


pl: a tésztából akkor fölmegy a hízóhormon és akkor is fogyni fogsz, de lassan(inzulin)."


Ja. A zsidók is hogy meghíztak pár szelet kenyértől a koncentrációs táborokban. Elképesztő milyen dagadtan jöttek ki, mivel csak szénhidrátot ettek.

2019. nov. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Inkàbb az a kérdés meddig fogod bírni azt, hogy 1200 1300 kalórián vegetàlsz. Sok sikert hozzà.

A kérdésedre vàlaszolva. Több hónap. Kis feleslegből nehezebb leadni, tovàbb tart.

2019. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 orton ***** válasza:
Ez butasag. Lenyeg h tobbet egessen ami sok kardioval es jo szenhidratokkal siman elerheto. De semmi fele keppen koplalassal. Ezek a onkinzo dietak marha csalokak mert egyszer lejon az ember roluk.
2019. nov. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
1200-1300kaloria miert lenne koplalas? Ez meg veletlenul sem az. Nem 2 meteres 110kilos ember vagyok, hanem egy 157centis lany.
2019. nov. 4. 18:32
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Te dolgod.
2019. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jok az erveid.
2019. nov. 4. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!