Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok az én...

Ti mit csinálnátok az én helyzetemben, visszahíznátok vagy megtartanátok a testsúlyodat?

Figyelt kérdés
Régen 105kg voltam, amikor elkezdtem fogyókúrázni meg sokat mozogni. Akkor meg fogadtam 50kg-ra akarok lefogyni. Lefogytam 60kg-ra akkor pár hónapos szünetet tartottam. Akkor rendesen ettem, persze oda figyeltem mit eszek és mit iszok nem hízzak el. Sokan megdicsértek milyen szépen lefogytam és jól nézek ki 60kg-san. Aztán 60kg-san tovább folytattam a fogyókúrát. Végül lefogytam 50kg-ra. Most meg sokan mondják: 50kg-as szörnyen vékonyan nézek ki, úgy nézek ki mint egy anorexiás. Szerintük 60kg-san néztem ki a legjobban. Szerintük hízzak vissza 60kg-ra. Mert azzal súllyal nem voltam túl vékony és nem voltam kövér, amolyan normál testsúlyúnak néztem ki. Szerintetek mit csináljak? Hallgassak a többiekre és hízzak vissza 60kg-ra, mert szerintük ezzel testsúllyal néztem ki jól? Vagy ne hallgassak többiekre és maradok a 50kg-nál?

2019. nov. 6. 14:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

minden valószínűség szerint nem véletlenül mondja mindenki, talán már egészségtelen a kinézeted. ha visszamész 60 kiló környékére, akkor se "visszahízás" legyen, hanem izmot pakolj fel magadra, formásodj "tömegelj".

de te hogy érzed magad így 50 kilósan? amúgy milyen magas vagy és hány éves?

2019. nov. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Öszintén szólva kép nélkül nehéz megmondani, hogy most túl sovány vagy, vagy sem. Meg az sem mindegy, milyen magas vagy, mert egész más egy 150 cm-es vagy egy 175 cm-es valaki esetében a jobb súly.
2019. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy érzed magad jobban? Nem másoknak kell elsősorban tetszened, hanem magadnak..
2019. nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Se a magasságodat, se a nemed, se a korod nem tudjuk, így hogy mondjunk akármit is?
2019. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
30 éves nő. 170cm magas jelenleg 50kg. 50kg-as jól érzem magam. Kezd egyre jobban zavarni sokan mondják, rosszul nézek ki ennyi kilósan.
2019. nov. 6. 15:43
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
50 kg-mal 170 centihez kifejezetten sovány vagy. Kezdj el edzeni, hogy izom legyen rajtad!
2019. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Őszintén szólva, engem nem érdekelne mit gondolnak, vagy mondanak màsok. Soha senki màsnak nem akarok megfelelni, csak magamnak. Azt a súlyt tartanàm meg amivel ÉN jól érzem magam. Màs meg azt kàrog amit csak akar, senkinek semmi köze hozzà. DE, ha ez a vékonyabb alak pl azzal jàr, hogy màr nem vagy egészséges, pl nem jön meg a vérzésed, csomókban hullik a hajad stb , AZ megint màs. Akkor érdemes pàr kgt visszaszedni egészségesen, mert ezek a tünetek pl azt mutatjàk, hogy túlzàsba vitted a dolgot.
2019. nov. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
58%
Megkérdezhetem a bőröd hogyan huzodott vissza? En csak 8kg-ot fogytam 3 hónap alatt de w hasamon a derekamon a bőr tiszta plötyi. :(
2019. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Én azt csinálnám, amit én akarok és ahogyan magamnak tetszek.

Az 50 kiló nagyon kevés, magasságtól is függ nyilván, de lehetséges, hogy tényleg nagyon vékony. Ameddig testileg és lelkileg és egészséges vagy nem gáz az 50 kiló se.

2019. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor aranyközépút az 55 kiló :)

Amúgy én a helyedben nem szorítanám meg az étkezésem, hanem enném ami jól esik, és ha jön e pár kg, akkor a szervezetem így akarta, közben 1-2 hetente mérném a súlyom és ha már olyan 58-60 kg lennék, akkor figyelnék megint az étkezésre... az biztos, hogy elférne rajtad még 5-6 kiló, de ha egészségesnek érzed magad így is, van energiád stb, akkor nem hízz vissza, de fogyni már ne fogyj semmiképp!

2019. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!