Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A rezgő ővek segìtenek a...

A rezgő ővek segìtenek a fogyásban? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem segítenek. Amerikában volt nagy divat ilyen vackokat eladni a 90-es évek lején. Miért segítene fogyni? Kalóriadeficitet okoz? Felgyorsítja az anyagcseréd? Elteleportálja a zsírt?
2019. nov. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nem segítenek.
2019. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Csak akkor, ha olyan jol csinálják, hogy sorozatban élvezel.
2019. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Valójában, de segítenek, pont ezért terjednek, mert serkenti a keringest a hájas területeken, így aztán segít kimosni a salak anyagokat a vérnek... És sajnos pl egy 80kg os zsírdisznó, 160magas tipikus háziasszony, aki soha nem sportol semmit, rááll hetente 3* pl egy flabeloszra, vagy vesz egy ilyen rezgető övet, az bizony csak ettől a hatástól, "fogyni fog" 4-5kg-ot...

De ha rendszeresen sportolsz, és vigyázol az alakodra, akkor is nagyon hasznos emiatt a hatása miatt, de csodát nem tesz.

2019. nov. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Mr.Q77 ***** válasza:

Semmit nem ér. Egyszerűen jó marketinggel eladnak egy túlárazott terméket lusta/megvezethető embereknek.


Nagyon egyszerűen kicsit ügyetlenül fogalmazva


Csak annyit lehet a sport/életvitel jóvoltából nyerni amennyit belefektetsz. Ilyen a fizika/biológia.


Ha mozogsz sportolsz tudatosan odafigyelsz a táplálkozásra akkor annak meg lesz az eredménye. Minél elszántabb keményebb vagy (több keményebb edzés/utolsó kalóriáig kiszámolt étkezés, szemét kaják teljes elhagyása) annál többet látványosabban változol.


Ha semmit nem változtatsz az életviteleden akkor semmi sem fog változni, akármilyen rezgő szarságot kötsz magadra, helyetted nem fog dolgozni.


Ha netán lesz is helyi " vérkeringés serkentés

... salakanyag kiürítés általi kis súly vesztés" (ami inkább marketinges bulshit) . Az is csak ideiglenes lesz és hamar vissza is jön mivel a szervezet csak reagált egy új ingerre, aztán minden megy tovább a régi kerékvágásban, mivel semmi nem készteti a szervezetet zsírégetésre mivel az csak kalória deficit által valósulhat meg.

2019. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

Ez így van, a serkentett vérkeringes miatt leadott kilók altalában ideíglenesek... Nem is allítottam mást...

De amúgy profik is használljak... Pl fittnesz verseny előtt, a nőknek pl a belső combon előfordul makacs zsír, amit meg akkor is piszok nehezen adsz le, ha profi fittneszmodell vagy, es a szalkásságod végleteinél tartasz...

Ilyen helyzetben rengeteget segíthet egy ilyen gép...

Bar ma már a többseg ide ultrahangos zsírbontót használ, igyanis, az véglegesen megoldja ezt a problémát...

A zsírsejtek nem megújjuló sejtek, valójában csak a méretüket változtató sejtek... Mikor fullra le vagy szálkásítva, ugyan úgy ott vannak a zsírsejtek, csak üresek...

Az ultrahangos zsírbontó pedig szétbombázza, kinyírja ezeket a sejteket, így okosan használva, végleges megoldás ilyen problémákra...

Viszont, ha túlzásba viszik, nem veszélytelen, rengeteg méreganyag van, aminek a megkötéséhez kellenek a zsírsejtek.

2019. nov. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy pár éve mikor nagy divat volt a flabelosz, nekem is volt egy szalonom, és pontosan ez hozta a hirtelen sikert, hogy jöttek... Özönlöttek a mozgáshiányos háziasszonyok, akik attól is adnak le súlyt, ha kicsit serken a vérkeringesük... Minel dagadtabb, annal nagyobb súlyt... es mind fogyott a flabitól...

Nyilvan nem volt végleges...

Ugyan azzal a szar étrenddel vissza is szedik... 30 éve mozgok már a konditermek világában, de én már belefáradtam, hogy diétát segítsek tervezni, edzést stb stb, úgysem tartják be... 95% pár hét után feladja... Inkább kihasználom es a profitot hajtom. Aztan megint jönnek... Emiatt van az, hogy ezeknek a "csodamasináknak" mindig csak 1-2 év míg hozzák a pénzt... Aztan valaki megcsinallja ugyanazt más néven, es akkor az hódít... Mar az 1940as évek óta ez megy folyamatosan...

Nem a levegőbe beszélek.

[link]

2019. nov. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rajtam nem volt sok felesleg, amikor egy barátnőm jóvoltából lehetőségem nyílt ingyen (géppel végzett) nyirokmasszázsra (pár alkalom). Hülye lettem volna nem kihasználni. Nem igazán hittem benne, és semmit se tettem, hogy fogyjak, mégis több centi lement a derékbőségemből, a nadrágjaim lötyögni kezdtek. Úgyhogy lehet, hogy az övnek is van valami hatása. Én mindenesetre nem költenék rá sokat :) A hízásnak oka van, azt kellene megtalálni és változtatni, hogy le tudjon menni a felesleges háj. Többet érsz egy jó étrenddel és némi mozgással, az öv inkább csak kiegészítés legyen.
2019. nov. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyik se.
2019. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jaa, es visszatérve a flabelosz szalonomra, nem egy meg nem kettő olyan nő volt... De hiába próbálnád meg elmagyarázni nekik, süket fülekre lelne...

Szóval voltak többen is, akik 10+kg-ot fogytak a flabitól, ők valószínűleg a mai napig járnának és most síratják a szalont... Nameg nem kizárt, hogy vettek otthonra, és most nem értik mi van...

Szóval 3km+ra laktak a szalontól... Odasétáltak heti 3* meg haza...

2019. nov. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!