Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Depressziósan folyton csak eszek, mit tegyek?

Alapból fogyni szeretnék pár kilót, de ilyen lelkivilággal nem megy.

Még csak délelőtt 11 óra van de már 2000 kcalt szerintem megettem. Azért általában ennél többet nem szoktam egy nap, de félek, hogy hízok, de nem tudok odafigyelni...

nov. 7. 10:57  Privát üzenet  

A válaszok
Koncentrálj arra, hogy a depresszióból kigyere! Ha ez az ok, akkor nem segít, ha még amiatt is szomorkodsz, hogy feljön 1-2 kiló, és ha leküzdöd a problémádat, akkor úgyis jobban tudod majd irányítani mit eszel, és hopp, már le is adtad! Szóval ne foglalkozz most ilyesmivel, csak gyógyulj meg! Hajrá!

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont nov. 7. 22:37 Privát üzenet
Ha tudod, hogy az evésed oka a lelkiállapotod, akkor tudsz tudatosan figyelni erre. Pl. ne legyen a környezetedben szemét kaja. Nekem ez vált be a legjobban. Én stresszevő vagyok, ezért tudatosan takarítottam ki mindent az irodából, ami kicsit is egészségtelen. Egyszerűen nincs mihez nyúlnom és kész. Ez így tökéletes.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont nov. 7. 22:47 Privát üzenet
Pszichológus, ha eltörne a lábad, azzal is orvoshoz mennél, lelki bajokkal ugyanígy kell.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont nov. 8. 11:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tavaly nyáron anorexiás voltam 155/30 ez átment bulimiába, kényszerevésbe. Eközben allergiás lettem a tejfehérjére és a gluténra. Folyton ezeket eszem a falásromoknál. Nem tudok...
Ha a munkahelyen vagyok, folyton eszem, és mire hazaérek, hulla éhes vagyok. Ha nem dolgozom, akkor alig eszem valamit. Könnyebben fogynék ha nem dolgoznék?
Hogy lehet fittnek maradni folyton változó körülmények mellett?
Folyton folvást enni akarok, min tegyek?
Folyton enni akarok. Mit tegyek?
Mit tegyek, ha rossz hangulatom miatt az utóbbi hetkben folyton csak eszem? Mivel tudnám magam lekötni helyette?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!