Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Böjtöléssel hogy lehet fogyni?

Böjtöléssel hogy lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 19:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Sehogy, mert az első evős napodon visszahízod.
2019. nov. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ez egy baromság
2019. nov. 7. 19:19
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy! A böjtölés NEM fogyásra van kitalálva!
2019. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

"ez egy baromság"


Nem, hanem tapasztalat....


A böjt nem fogyásra való és a hatás csak átmeneti, de mindenki visszahízza, szóval próbáld ki és meglátod, hogy baromság, ha azt hiszed, hogy hosszú távon ez a jó megoldás!

2019. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

most pont megszívtad, mert én 10 kilót leadtam vele és azóta se jött vissza. Milyen érdekes. Csak kíváncsi voltam milyen válaszok érkeznek.

Nem kellett volna utána zabálni és akkor nem hízod vissza.

2019. nov. 7. 19:26
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező!


Ha tényleg tudsz fogyni böjtöléssel tartósan, akkor nem írtad volna ki kérdésben, hogy hogy, hiszen akkor már tudnád....


De a szervezet úgy van kitalálva, hogy nagy megszorítások után elkezd raktározni, mihelyst szilárd táplálékhoz jut.


A véleményekre voltál kíváncsi, illene tisztelni a hozzászólókat, akik leírták a tapasztalataikat és nem ilyen nagyképűen leoltani azt, aki nem neked tetsző választ ad.


És máskor ne írj ki kérdést feleslegesen, ha úgysem tudod elfogadni a válaszokat, amelyek a te véleményedtől eltérőek!

2019. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, neked fizetnek, hogy ekkora bunkó tajparaszt legyél? Nagyon ügyesen csinálod.
2019. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

böjtölés nem megszorítás és a visszahízás csak annyiban igaz, hogy ilyenkor már egy ideje nincs inzulin a vérben(hízó hormon, vércukor) és vevő rá a szervezet, de ha ügyesen böjtölsz akkor nem jön vissza


pl: hús meg zöldség ha így böjtölsz akkor teljesen oké


ja én így csináltam, napi egyszer ettem és olvadtak a kilók+ nyilván ha le álsz ne egy kiló kenyérrel kezd mer akkor egekbe szökik az inzulin

2019. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó! mikor ettél a nap folyamán és miket?
2019. nov. 7. 20:25
 10/19 anonim ***** válasza:
Mindegy minek nevezed, ha kevesebbet eszel nem hízol (annyit).
2019. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!