Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetséges, hogy 160...

Hogy lehetséges, hogy 160 cm-hez 60 kg vagyok, mégsem vagyok kövér, sőt teljesen szép, arányos alakom van?

Figyelt kérdés

Sosem méregettem magam mérlegen, és sosem fogyókúráztam. Sportolni is csak alkalmilag, mert nincs túl sok időm, de persze azért mozgok amikor tudok.

De most orvosnál megmértek, és 60 kg vagyok, teljesen elhűltem. Homokóra vagyok, vékony a derekam, lapos a hasam, normális a combom, fenekem, sosem gondoltam, hogy kövér lennék. Sokszor kapom, hogy de szép az alakom. Persze nem vagyok egy cérnaszál, soványnak mondható nem vagyok, de ez nem is cél, elég nekem, hogy vékony és arányos vagyok. Nyilván van problémám magammal elég, de a súlyommal, alakommal kapcsolatosan sosem volt. De akkor mégis hol van rajtam az plusz 10-15 kiló? Hogy lehet ez? Lehet, hogy rosszul látom magam és igazából kövér vagyok? Eddig teljesen rendben voltam magammal, de ez most szíven ütött. Kinézetre lefogyni nem akarok, de ennyi kiló hogy lehetek? Hogy van ez akkor most?


19/L



2019. nov. 9. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Úgy, hogy ez teljesen normális alkat és ne a súly számít, hanem az arányosság meg a jó közérzet.


Nálad minden rendben, nem értem mi a problémád?


Van, akinek vastagabb a csontja és jobb a testfelépítése, arányai, szóval nem néz ki kövérnek 60 kilósan.

2019. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Ez 23.4 testömegindex, ami normális kategória, igaz, annak a teteje, de számít a csontok sűrűsége és a testzsír arány is.

Szerintem ne foglalkozz a súlyoddal, a lényeg, hogy szép az alakod, és nem hájas a hasad.

2019. nov. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
A súlyod normális. Milyen plusz 10-15 kilóról beszélsz, te agyonkvalifikált?
2019. nov. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Milyen 10-15 kiló, miről beszélsz!? Még ha nagyon szigorúan néznénk, akkor is csak 6 kilóról lehet szó, de ez meg belefér az egyéni testalkatba. Például izmos is lehetsz!
2019. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
70%
Lehet, hogy sok az izmod, vagy egyszerűen ilyen a csontozatod. Ha meg vagy elégedve magaddal, akkor ne változtass, szerintem a súlyod teljesen normális.
2019. nov. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%

Vannak olyan emberek akiknek a csontozatuk iyen...

Ezért azt inkább látni kell, hogy milyen az alakod.

A súly sehol sem számít igazán.

2019. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
most nyugtassunk meg csinos vagy?
2019. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Vagy a csontod vagy az izomzatod ilyen súlyos, ha tényleg, állításod szerint olyan az alkatod, mint írtad.


Én 159 centihez 48 kg vagyok, vékony, enyhén izmos.

2019. nov. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
71%
Ne itt várj megerősítésre. Egyébként lehet, hogy csak te látod olyan jónak az alakod, szerintem 160 centihez 60 kg az már nagyon a határ.
2019. nov. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
43%

175 cm vagyok. 62 kiló. Nem annyira lapos a hasam, nem is vagyok vékony, nem tudom 160 cmhez 60 kiló amúgy nem kevés. És a dokinàl ruhában álltál a mérlegre?

Múltkor bakancsban, ŕetegesen öltözve álltam rá ott, plussz 4 kilót mutatott. És a doki ennyit írt be, miközben nem is annyi vagyok.

2019. nov. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!