Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul?

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

158 cm vagyok es 53 kg..Regen nagYon vekony voltam,de miota fogamzasgatlot szedek szaladnak fel a kilok raadasul 2 eve itthonrol dolgozom.Az etkezesre nagyon figyelek(foleg etelerzekenyseg miatt) de sajnos ez semmire nem eleg.

Reggeli:zabkása+gyumolcs

Ebed1:100 g parolt rizs +100g tofu

Ebed2/tizorai:zoldsegekbol pure/fozelek+tukortojas

Vacsora:tonhal salata v. Fott tojas feherje salataval

Mindent laktoz es gluten mentesen keszitek.

Emelle be szeretnek iktatni napi kb fel ora kocogast es a lakotarsamnak van egy taposo gepe azt is hasznalnam 15-30 percet..Szerintetek igy letudnek fogyni 5-8 kgt? Mit csinaltam eddig rosszul?Vagy csak a mozgaa hianyzott?



2019. nov. 10. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Érzékeny vagy a laktózra és a gluténra?
2019. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Istenem. Nem, nem tudsz lefogyni 5-8 kilót, mert egyáltalán nem kell fogynod. Most is nagyon vékony vagy.
2019. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Igen.sajnos

2.Nem vagyok vékony.Sajnos nagyon rosszul oszlik el rajtam az a par kg felesleg..

2019. nov. 11. 02:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne a kilókat nézd, hanem a centiket, és hogy hogy állnak rajtad a ruháid.

A tofut felejtsd el, egyél húst. Glutén- és tejérzékeny embernek nem kellene szóját ennie. A tojásnak edd meg a sárgáját is, sok vitamin van benne.

2019. nov. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hanyingerem van a hustol,azert eszem tofut.
2019. nov. 28. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!