Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meghiztam. Tenyleg kover vagyok?

Meghiztam. Tenyleg kover vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanaban tobbet ettem, mert kivantam. Napi 3x fott etel, reggel suti kave/kakaoval. Keveset mozgok. Tanulas, erettsegire keszules mellett nincs idom. Osztalytarsaim akik rendszeresen sportolnak (foci, kosar) mar azt mondjak mi ez a 10 kilo plusz rajtam.

Igazuk lehet?


A futas nehezebben megy, ahogy a gyorsabb seta is. Konnyen kifulladok, es behuzni alig tudom a hasam. Ha kiengedem, akkor meg jo erzes.

Masokkal is volt mar, ha igy egy kis nasizas utan hanyatt fekve simogatta a nagy, domborodo, puha hasat es megnyugodott, jo erzessel toltotte el.



2019. nov. 14. 02:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%
Dagadt vagy és beteg. Orvoshoz menj el!
2019. nov. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Fiu vagy vahy lany? Valakinek jol all, de vigyazz ne hozz tovabb
2019. nov. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Hány kg /cm vagy?
2019. nov. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
82%
Ezt a mérlegen láthatod. Küldj képet és megmondjuk.
2019. nov. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

164 cm es 70 kg. Haskorfogatom 97-100 cm kozott van. Orvosnal voltam, egeszsegugyi problemam nincsen.

Hasam nem puffadt, nem kemeny, es nehez, hanem nagy es puha, vastag,3-4 hashurkakkal. Elegge kidomborodik, behuzni nem lehet. Ahogy egy kicsivel tobbet eszem, vagy iszom, nagyobb lesz. Olyankor felallni nem tudok feloraig.

2019. nov. 14. 07:39
 6/27 A kérdező kommentje:

Kiskorom ota obesitas diagnozisu vagyok. 12 evesen 143 cm-hez voltam 60 kilo.

Miert szeretem ennyire a hasamat?

2019. nov. 14. 07:41
 7/27 anonim ***** válasza:
70%

Gondolom, ez is egy komplexus. Vagy félsz a kapcsolatoktól, nem akarsz közel kerülni senkihez és azért pakolsz magadra hurkákat (akadály gyanánt), vagy a gyerekkori duciságod alatt megszégyenítve érezted magad a méreted miatt, és dacból még több teret követelsz magadnak, ezzel mutatva, hogy van létjogosultságod.


Menj pszichológushoz, mert hosszú távon viszont egészségtelen a túlsúly.

2019. nov. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Gyerekkoromban sokat csufoltak, megvertek, hasbavagtak, hasbarugtak, csipkedtek a hashurkaimat.

Senki nem torodott ezzel. Szulok se. Csalad se. Nincs ido ra.

2019. nov. 14. 08:05
 9/27 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként én azért próbálom formában tartani magam, mert bármikor szükség lehet a jó fizikumra. Téged nem érdekel, hogy ha pl. megtámadnak, még elfutni se tudsz? De a hétköznapokban is jöhet egy költözés, egy ember, akit fel kell segíteni a földről, egy néni, akinek hazacipeled a szatyrát, kóbor kutyák,akármi. Szóval örülnöd kellene a testednek és használni, karbantartani, nem elcseszni a hízással. Vagy pont az tetszik, hogy kb. mozgásképtelen leszel lassan és kiszolgáltatott? Mert annak is van más módja.
2019. nov. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Kiskorom ota obesitas a diagnozisom, mindig volt rajtam felesleg es nem megy le.
2019. nov. 14. 09:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!