Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérjepor nélkül szepen,...

Fehérjepor nélkül szepen, tartósan le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Szülés után 23kilóvsl vagyok nehezebb, szörnyen érzem magam, egy hete elkezdtem tornázni, egészségesen enni. Sokan mondták, így nem lesz jó, izomból fogok fogyni, a háj alatt, igyak fehérjeturmixot. Rendeltem is, hát az első adag után nagyon rosszul lettem(szédelgés, hasfájás, egész nap hasmenés. Lehet, és ha lehet, hogy, enélkül szépen fogyni? Illetve direkt zsírégető tornát 100 kiló körülieknek tudtok ajánlani? Hálásan köszönöm a segítséget
2019. nov. 14. 05:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Megfelelő táplálkozás mellett nem kell fehérje por.
2019. nov. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

Vegyél izolátumot vagy hidrolizátumot. Lehet, hogy a laktózt nem bírod, vegyél be laktáz enzimet és meglátod ez okozza-e?

Érdemes fehérje emésztést segítő enzim is. Bromelain pl.

Az is lehet, hogy rossz minőségű fehérjét vettél. Milyen márka?

Ne hallgass a károgókra, okoskodókra. Sokkal könnyebb és egészségesebb a diéta, ha a fehérje bevitelt emeled, akár tápkiegészítőkkel is.

2019. nov. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Sosem ittam ilyen vackokat és le tudtam mindig fogyni. Kevesebb kaja és sok edzés, ez a titka, de ne vonj meg a szervezetedtől mindent, csak a szükségeset, az édességeket, olajos, lisztes, élesztős vackokat kerüld, amíg fogyni szeretnél!
2019. nov. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A márka az intenset volt, azt az edzést szerettem volna csinálni
2019. nov. 14. 08:27
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

Nem ismerem a márkát, de ne dobd ki. Még.

A laktáz enzimmel tegyél próbát. Aztán fehérjebontó enzim: pl. bromelain, papain, pepsin.

Ha így sem bírod, akkor az említett jobban lebontott izolátum, hidrolizátum.

2019. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen felesleges, nem ettől fogsz fogyni. Normál étkezéssel is lehet bevinni megfelelő fehérjét. Nem egy nagydarab testépítő férfi vagy.
2019. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Mr.Q77 ***** válasza:
73%

Nyugodtan elhagyhatod a fehérjét, illetve ne attól tedd függővé a fogyást. Sajnos ez egy rossz beidegződés (illetve a reklám marketing hatása) hogy párosítunk termékeket célokkal. Egészséges élet =vitamin kapszula, fogyás =zsírégető tabletta/por, izomnövelés= fehérje.


Én is használom ezeket, de hidd el nem ettől fogsz fogyni ez csak segíthet. De tisztában kell tenned/megértened a hízás/fogyás fiziológiáját.


Olvasgass a neten testépítő/fitness blogot fórumokat rengeteg tanács ötletet találsz.


Nem tudjuk milyen volt a táplálkozásod/testalkatod a sülés előtt, de kezdésnek mint azt már írták előttem

hagyd el a cukros/fehér lisztes/ dolgokat (édesség/üdítő, süti pékárú kenyér tészta, előre elkészített ételek stb.



Legegyszerűbben fogalmazva törekedj arra hogy alacsony glikémiás indexű (GI) ételeket fogyassz ez determinálja a fogyás szempontjából "egészségesebb" ételek csoportját. (zöldségek/húsok/hal/(sovány)túró/sajt, illetve a lassan felszívódó szénhidrátok (zab/basmati esetleg barna rizs, árpagyöngy, teljes kiőrlésű kenyér/teljes kiőrlésű durumtészta. stb)


Kezdj el könnyedebb testmozgást (baba mellett eleve nehéz edzőterembe járni illetve elszakadni hosszabb időre) a lényeg a rendszeresség, napi 1-1.5 óra séta (pláne ha nem csak andalogsz hanem rendesen tempósan mész) a babával kezdésnek megteszi ha a táplálkozás rendben van (de akkor menj ki minden nap).


Kevés itt a hely idő komplex tanács adására.

2019. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
nem kell ahhoz ilyeneket innod, hogy lefogyj! Jó sok hús, tojás, zöldség a megoldás!
2019. nov. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek
2019. nov. 14. 10:30
 10/18 anonim ***** válasza:
38%

Nem fehérjeporon kell élnie. Amit nem is lehet, mert hazavágná az állandó folyékony kaja az emésztését.

A diéta+edzés egyáltalán nem könnyű,ha komolyan csinálják.

Az izom katabolizmost és az édesség utáni sóvárgást enyhítését is segíti.

Nagyon hasznos mankó a diétázóknak.

Megnézném az ezt elutasító fogyózók testét, izomtónusát.

2019. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!