Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi 1 tabla csokit eszek...

Ha napi 1 tabla csokit eszek 5 napon keresztul, lesz fogyas?

Figyelt kérdés
Csak kivancsisagbol es erdekesseg keppen , egy tabla csoki 100gr, kb 500 kaloria, elvileg fogyi kellene nem?
2019. nov. 18. 14:50
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
biztos nem inkabb hanyagold ha fogyni akarsz
2019. nov. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Elvileg igen, hiszen ha csak napi 500 kalóriát vinnél be fogynál.

Gyakorlatilag nem, mert pár nap után rosszul lennél ilyen kevés kalória mellett.

2019. nov. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%

Aztán bekerülsz a kórházba. Meg kezdőszintű cukorbetegséged lesz, hisz rengeteg cukor van a tejcsokikban.

Étcsokiból meg nem tudnál megenni egy táblával.


Csak úgy kíváncsiságból: ennek úgy mi értelme is van? Eszednél vagy egyáltalán?

2019. nov. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
#3 A kérdező írta, hogy csak érdekesség képpen tette fel a kérdést. Nem kell egyből letámadni.
2019. nov. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

jajj nyugi en nem akarok ilyesmit kiprobalni , en az elso nap utan rosszul lennek.

Mint irtam, kivancsisagbol kerdeztem

2019. nov. 18. 15:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, elfogy a csoki.
2019. nov. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fogynál, hiszen 500 kcal elég kevés, és a csokiban csak szénhidrát van, semmi más.

Azért nem jó ötlet, mert a csoki fellövi a Holdig a cukrod, aztán ugyanolyan gyorsan kiürül, te meg ájuldozol mert leesett a vércukrod. Sokkal keservesebb ezt kibírni, mint ha mondjuk napi 5 tànyér, 100 kcal tartalmú zöldséglevest vagy salátát ennél. Végig éhesnek éreznéd magad, és gyengének.

Nem is említve, hogy 2 nap után szorulásod lenne, egy hét után...jobb bele se gondolni. 😱

Hosszú távon millió hiánybetegséged lenne, mint például skorbut.

2019. nov. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit reagál a szervezeted.

Az biztos hogy rosszul lesz aki, ezt csinálja.

Lehet hogy nagyon durván belassul az anyagcserèd, és hozzá szoksz, akkor fogyni fogsz, de gyengébb leszel egyre jobban.

A másik hogy nem bírod, és vissza hizod a dupláját.

De mindkét esetben izomból fogsz fogyni, az biztos.

2019. nov. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"a csokiban csak szénhidrát van, semmi más" - Nem egészen. Kb. 60% szénhidrát mellett kb. 30% zsír/olaj. Fehérje és rost viszont a béka feneke alatt, vitaminokról nem is beszélve, ezért sem jó ötlet tejcsokival fogyókúrázni.
2019. nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én hasonló képen fogytam le, csak okosabban. Megettem napi 1 tábla csokit, mellé 500 kalóriányi csirkemellet és zöldséget (karfiol, zöldbab, spenót, brokkoli, saláták, szóval olyan zöldségeket, amikben 100 gramm/20-30 kalória van)


Fél évig tudtam tartani, 85-ről 65 kgra fogytam, 2 éve tartom a súlyom, és semmi hiánybetegségem nem lett. Azóta elkezdtem kondizni és szépen visszaépítettem a le épült izmaimat.

2019. nov. 19. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!