Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudják egyes emberek...

Hogyan tudják egyes emberek hánytatni, meg hashajtózni magukat?

Figyelt kérdés

Nekem gyomorrontásom volt reggel, de nagyon kivagyok. A se... Em fáj,még most is érzem a hányást a számban, fáj az egész gyomorszájam, és olyan gyenge vagyok, hogy csak feküdni bírok.


Akik hánytatással meg fosatással akarnak fogyni, hogyan bírják ezt mindennap csinálni? Hozzáedződnek? Vagy ha naponta kicsit hánynak, nem olyan rossz, mint nekem a gyomorrontásom?


2019. nov. 20. 10:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Könnyen. Szokás kérdése. (SAJNOS)
2019. nov. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
27 évem alatt egyszer sikerült meghánytatnom magam (napszúrástól voltam nagyon rosszul), de majdnem belehaltam. hihetetlenül utálok hányni, szörnyű érzés volt lenyomni az ujjamat a torkomon. el sem tudom képzelni, néhány ember hogy tudja ezt rendszeresen csinálni
2019. nov. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de nekem az erőlködéstől még most is olyan, mintha gyomorszájon vágtak volna. Hogy képes valaki ezt a fájdalmat csinálni magának minden nap? És hogy nem tűnik fel senkinek, hogy szenved?
2019. nov. 20. 11:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez lelki hozzáállás kérdése. Megszokta, mindennél fontosabb neki a külalak stb.
2019. nov. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Lelki defektjének foltja (vulgárisan: hülyesége bizonyítéka) ujjával torkának ingerlése, vagy pedig fosatika-tabletta szedése,
2019. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért egy vírus rosszabb, mint egy sima hánytatàs. Gyenge azért, vagy, mert bújkál benned valami, a gyomorszájad meg a hasad is ezért fáj. Szerintem, aki hánytatja magát, az csak abban a 2 percben van “rosszu” utána nincs gyengesèg (max az üres gyomrától)
2019. nov. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Egy vírust (mert valószínűleg az volt, nem gyomorrontás) nem lehet összehasonlítani azzal, ha mesterségesen idézi elő valaki ugyanezeket a tüneteket.
2019. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Normális embernek nem okoz szenvedést egy hányás vagy egy hasmenés, még rendszeresen sem. Én soha nem próbáltam ilyen módon fogyni, mert tudom, hogy nagyon hamar visszahíznám, de ha használna ez a módszer, akkor én is minden gond nélkül képes lennék rá.
2022. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon egyszerű dolog mindkettőt előidézni.

Csupán rendszeresen olvasgatni kell a gyakorin a kérdéseket és a válaszokat.

Némelyik kérdéstől hányingere lesz az embernek, míg másoktól a röhejtől befosik az ember.

2022. febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én hashajtani szoktam magam. Beöntést is rendszeresen adok magamnak. Nem azért, mert ettől szeretnék lefogyni. Hanem egyszerűen jól esik, szeretem az érzést. Hánytatásra is gondoltam már. Fura, mert hányni én se szerettem eddig, de valahogy mégis vonz a dolog ha rá gondolok. Csak attól félek, hogy erre is rászokom, ha egyszer kipróbálom.

Igen, én is tudom, hogy valamilyen szinten defektes vagyok, hogy ilyeneket élvezek. De nem tudok, nem is akarok leszokni róla. Tulajdonképpen nem is ártok vele senkinek.

2023. máj. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!