Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol és mennyire lógna a bőröm...

Hol és mennyire lógna a bőröm ha lefogynék 75 kilót?

Figyelt kérdés
ha kép nélkül nehéz megmondani küldök képet privátban

2019. nov. 23. 17:14
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
34%
Nagyon. Mindenhol. Én egy huszast adtam le, de nekem is lóg itt ott.
2019. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
14%
És képet még véletlenül se küldjél.
2019. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nő vagy férfi vagy? Korod? Ezek nem mellékesek.
2019. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
férfi 22 éves 150 kg 173 cm
2019. nov. 23. 17:25
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

A bőröd lógni fog...


DE


Ez nem lehet visszatartó erő.


Ha lefogysz, akkor sokkal több energiád lesz. Könnyebben mennek majd a napi szintű tevékenységek.

Valószínűleg 2-4 számmal kisebb ruhába is beleférsz majd.


A bőrrel kapcsolatban ilyen mértékű fogyásnál már szóba jöhet a plasztika is. Ami nyilván drága, de össze lehet spórolni...

2019. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha ügyelsz a bőséges kollagénbevitelre, és fokozatosan fogysz, mondjuk tartod a heti 1 kilót, akkor jó esélyed van rá, hogy a bőröd alkalmazkodni fog. 22 évesen általában még elég rugalmas ehhez a bőr.
2019. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

erősen kétlem hogy visszahúzódna nagyon sok a csík rajtam

nagyon durván elveszi a kedvem a fogyástól ez az egész

2019. nov. 23. 22:21
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Ekkora fogyasnal valószínűleg a hasad, karodon, mell es com tajekon varhato kisebb nagyobb logas. De szedni kell sok kollagént es az sokat javit a helyzeten. Biotecben 15g-os is van. A kapszulák rosszak, abban csak 500-600mg van.

A masik pedig hogy ha 10bmi-it fogysz tartosan es megtartodvigazoltan egy evig a TB fizetiba plasztikai mutetet. Komoly szabalyai vannak de nem lehetetlen.

2019. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Hát, lehet, hogy lógni fog (leginkább a hasadon), ez benne van a pakliban. Másik oldalon viszont ott van az egészségi állapotod, a közérzeted és még sok más dolog, ami motiválhat abban, hogy lefogyj. Így se nézel ki jobban, mint lógó bőrrel, de a lógó bőrt valamennyire el lehet takarni ruhával, illetve műtéttel is megszabadulhatsz tőle. Úgy tudom, ha elmész a háziorvosodhoz, hogy ekkora túlsúllyal le szeretnél fogyni, akkor a TB támogatja a műtétet, miután lefogytál. Egy orvosi vizsgálat azért is hasznos lenne, mert lehet, hogy kiderülne egy s más, miért híztál meg ennyire, és célzott diétával könnyebben le tudnál fogyni.
2019. nov. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
85%
Valószínűleg lógni fog, de a fogyást lassan és edzés mellett csinálod feszesítőgyakorlatokkal akkor kisebb mértékben fog előfordulni, mintha csak egyszerűen lefogynál. De kép alapján könnyebb lenne ezt megmondani szóval ha gondolod küldhetaz képet nem fogok megijedni a látványtól. Legalábbis felnőtt aggyal rendelkező ember biztosan nem. :)
2019. nov. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!