Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léteznek hízaló ételek? -kísérlet

Léteznek hízaló ételek? -kísérlet

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvasom, hogy "Megettem egy tábla csokit, most kezdhetek elölről mindent??"

És nem lehet elégszer elmondani, hogy a kalória számít csak, mindig jönnek az új kérdések.

Láttam ezen az oldalon egy nagyon jó kísérletet, a kérdező megevett 2 nap alatt 16000 kcal-t, és vegül bebizonyíotta, hogy ennyi idő alatt nem lehet ténylegesen meghízni.

Ennek a példájára jutottam el oda, hogy csinálok egy kísérletet arra, hogy lehet- e hízni kalóriadeficitben. Még nem tudom, hogy 7 vagy 10 nap legyen a kísérlet, de ennél nem szeretnék hosszabbat, mert nem tartom egészségesnek...

Próbálok minden nap csokit enni, péksüteményeket stb. kb 1200 kcal keretben. Illetve sokat fogok inni, hogy valamivel telítődjek :D - terveim szerint tejet és zero üdítőket, meg sok sok vizet. Illetve szedek még multivitamint, hogy ne tegyek (nagy) kárt magamban.

Nem hiszem, hogy túl sokat fogok sportolni, kb napi egy óra séta+ az egy hét alatt 2 óra úszás meg 3-4 óra könnyű torna várható, nap közben főleg ülni fogok.


A súlyom 55- 57 kg között ingadozik és 170 cm vagyok. Alapvetően egészségesen étkezem, leírom mit eszek egy nap példának:

Regeggeli: 50 g zab, 1 dl zsírszegény tej, édesítőszer, gyümölcsök/ kakaó/ fehérjepor/ magok

Tízórai: egy szelet, kb 50 g cukormentes csoki/ valami jobbfajta pékáru

Ebéd: 80 g gabona, 150 g sült szejtán kóuszzsíron, zöldségek

Uzsi: 1 cukormentes joghurt, egy gyümölcs/ valami keksz

Vacsora: 200 g cukormentes túrókrém/ fagyi 150- 200 g gyümölcsből+ natúr joghurt/ valami leves/ főzelék

Ez olyan 1800- 2000 kcal,

70- 90 g fehéje, a szénhidrát- zsír arányra nem figyelek annyira.



Ja, és ezt most nem azért csinálom, hogy innentől csokival fogyózzon valaki, csak hogy ne essetek kétségbe egy felreevéstől. Szerintem azét fontos egézségesen enni, mert bár lehet fogyni egészségtelen kajákkal is, de az eredmény nem lesz ugyanaz, nem zsírbó fog történni, vitaminhiányunk lesz, nem lesz energiánk és állandóan éhesek leszünk.


Szóval holnap kezdődik a kíérlet, leírom a pontos reggeli súlyom, majd még egyszer 7 vagy 10 nap múlva. Fontolgatom,

hogy lesz nap, amikor késő este eszem, hogy ez az elmélet is tesztelve legyen, hogy 6 után hízunk :D



2019. nov. 23. 17:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Itt található a NAGY ZABÁLÁS- tesz, ajánlom mindenki figyelmébe!

https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__2..

2019. nov. 23. 18:02
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Ezzel a kísérlettel remekül hazavágod a bélflórádat.
2019. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
22%
Egy hét alatt te is tudod, hogy semmilyen eredmény nem születik, amit a wc-n ne tudnál produkálni, még hiánybetegségek sem alakulnak ki.
2019. nov. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
# 3 igazad van, szóval írjatok ha érdekel valakit, és lehet csinálok 2-3 hetet is :)
2019. nov. 23. 19:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
engem erdekel 🙋🏼‍♀️ de az tök jó lenne hogyha mindig írnáld hogy miket eszel egy nap. Vagy ha több hétig csinálod akkor akár úgy,hogy pénteken összefoglalod vagy minden vasárnap vagy ilyesmi add meg irod így magadnak 😊
2019. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Én is kíváncsi lennék. Azt is írd meg, milyen a közérzeted, mennyire vagy éhes a nap végén, milyen változásokat tapasztalsz 1 hét után. Hetente emeld ki a kérdést, hogy többen lássák.

Szerintem nem fogod bírni 1 hétnél tovább, de majd meglátjuk :)

2019. nov. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
0%
Igen pl Füstölt csülök
2019. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A ma reggeli súlyom kereken 58 kg volt (upsz), de tegnap sokat, sósan és szénhidrátosan ettem, szóval ez annyira nem vészes. Emiatt ne ijedjen meg senki, ha hirtelen lemegy akár 2-3 kg is :D.

3 naponta fogom mérni magam, és leírni, melyik nap mit ettem.


A mai nap egy kivetel lesz, mert már megvan, hogy egy doboz carte d'or fagyi lesz a mai menüm- keső este! :)


2- 3 nap múlva jelentkezem

2019. nov. 25. 07:53
 9/15 anonim ***** válasza:
Kétes hírnévre teszel így szert.
2019. nov. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Gondolom lány vagy, korod?
2019. nov. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!