Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, miért nem...

Fogyni szeretnék, miért nem megy le semmi?

Figyelt kérdés

43 éves vagyok, 1,5 éve felugrott rám 10 kg. egy gyógyszertől (63-73), amit azóta lecseréltem. Célom a 10 kg leadása, nem több, 60 kg-al már nagyon vékonynak éreztem magamat.

Elhagytam a fehér lisztet, cukrot, tejet és tejtermékeket, sportolok, fogyi teát iszom üresen. Ilyen-olyan bogyók kilőve. Pazsmirigy alulműködés van, de kezelve.

Napi étkezéseimet már nagyon lecsökkentetem egy hete már és semmi... REggel magvas müzli vízzel, délben főzök vagy borsót vagy párolt zöldséget, ezt összeturmixolom és ezt eszem ebédre és még egyszer du.

Du fél óra kardió edzés,végül zárásként egy fehérjeszelet. És pont.

Nem értem miért nem fogyok egy grammot sem, már nagyon el vagyok kenődve...

Azon gondolkodom, hogy valahogy gyomorrontást idézzek elő, mert attól régen fogytam pár kilót, hogy legalább 70 alá lemenjek.



2019. nov. 23. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

Mintha 13 éves lennél. 1 hét alatt nem tudod megváltani a világot.

Amit csinálsz, azt éhezésnek hívják!

2019. nov. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Én az étkezésemen csak annyit változtattam, hogy felét ettem meg mint azelőtt de nem éheztette magam.

Viszont a konditeremben, mindennap 1 órát futógépeztem 6-7kmt, aztán bicajoztam 30-40 perc gyors tempón. 4 hónap alatt 15kgt fogytam.

Azóta heti egyszer mérem magam ha felugrik a súlyom futok 5kmt. Konditeremben már 3 éve nem járok. Igaz 18-on lakom heti 2-3 alkalommal gyalog megyek fel és le. Az étkezésen múlik az egész, hogy mennyit eszel. Fél a fejjel 😊

2019. nov. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Amit előttem írtak azt tudom mondani, ha éhezéssel próbálsz fogyni, a szervezet ezt azonnal takarékoskodással kompenzálja.
2019. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A pajzsmirigy alulműködésed, csak hiszed hogy kezelve van.

Én rendszeres sport mellett lettem alulműködő. A bomba formámból elkezdtem hízni.

Hiába lett minden okés papíron, fogyni nem tudtam.

Most természetes hormont szedek 4 hete.

Úgy néz ki elindult lefele a súlyom, mert addig csak koplalással tudtam tartani.

2019. nov. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es. Kérlek megírnád a természetes hormon nevét, amit a pajzsmirigyedre kezdtél el szedni? Akár privátban. Köszönöm.
2019. nov. 24. 10:23
 6/8 anonim ***** válasza:

ettől függetlenül valóban ne éhezéssel indulj neki, nem lesz jó vége.

és pláne 40-en felül rendkívül fontos lenne, hogy ne csak kardió legyen, hanem (nehéz) súlyzós edzések. nem csak az alakformálás miatt értékes, hanem leginkább mert 60 felett kevesebb esélyed lesz pl. a csontritkulásra, erősíti (sűríti) a csontokat is. kérlek ezt szívleld meg, nem fogod megbánni (én 41 vagyok, én sem bántam meg)

2019. nov. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha pajzsmirigy alulmüködésed van akkor előfordulhat, h inzulinresztenciád is van !?

Ez is gátolja a fogyást!! :(

2019. nov. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit csinàlsz, az nem egészséges. Nem koplalni kell és 1 hét utàn csodàt várni.
2019. nov. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!