Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5-10 kg fogyás esetén mennyire...

5-10 kg fogyás esetén mennyire viseli meg a boromet a fogyás? A melleim nem lesznek feszesek többe? 17/L

Figyelt kérdés
173/5 centi vagyok korubelul és 60 kilogramm . Szeretnek fogyni nem érzem magam jól a bőrömben .

2019. nov. 27. 21:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem sok fogyás, ha nem 1-2 hét alatt megy végbe.


De miért akarsz 50 kiló lenni? Baromi vékony lennél. Izmot szedj fel.

2019. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Hát én két hónap alatt fogytam 10 kilót. A boromet nem viselte meg de a melleimet egy kicsit igen. Azért még reménykedek hogy helyre áll. De neked ehhez a magassaghoz nem kellene még 10 kilóval könnyebb lenned.
2019. nov. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem fogynod kell ennyi kg-magassággal, hanem edzened és testkompozíciót váltani.


[link]

a melleid miatt meg ne aggódj, mire 30 leszel ha bele gebedsz sem lesz olyan feszes mint most.

most azért feszes mert fiatal vagy... ez is el fog múlni.

2019. nov. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Na, na, na...na. 29 vagyok, és ugyanolyan feszesek a melleim, mint 16 éves koromban...

Kérdésre válaszolva: szerintem sem kellene ez a mínusz neked, inkább formásodj, izmosodj, az pedig még plusz kilóval is járhat. Ha fokozatosan változol, rendesen hidratálsz, akkor a melleidnek sem lesz semmi baja.

2019. nov. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Akkor vagy ámítod magad, vagy pici cicid van.
2019. nov. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

173/5?


60 kg az elég sovány. Én 176 vagyok 63-64 kg, és nagyon kis gizdának érzem magam. Bár én edzek heti 4-5-ször súlyzókkal, szóval inkább izom van rajtam mint háj. De ez akkor is nagyon kevés.


Persze, ha nem érzed jól az más, de ne a 60 kg miatt ne érezd. Hidd el 50 kg-osan még a menstruációd is megkérdőjeleződne. A súlyoddal nincs gond, csak valószínűleg nem vagy elég formás.


23/F

2019. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat de nekem 0 izmom van és inkább zsíros vagyok . És 80 B a melleim mérete
2019. nov. 28. 19:57
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

#5 Ha a C-s kicsi, akkor igen. Persze egy D-s kosárnál vagy felette már más lenne a helyzet, ez tagadhatatlan. Áltatni nem áltatom, képeket nem nehéz összehasonlítani. De pár jó melltartó, megfelelő hidratálás, sport sokat dob. Meg nyilván alkat kérdése is. Rólam semmilyen külső jegy alapján nem lehet megmondani, hogy nem a húszas éveim elején vagyok. Rendszeresen sokkolja ez a tény az új ismerőseimet. De az egész családom ilyen.

Csak ne mondjunk már olyat, hogy "tök mindegy x év múlva úgyis ez meg az lesz". Egyrészt nem biztos, másrészt mindenki képes tenni azért, hogy jobb legyen, bizonyos kereteken belül. Ha ilyen "sz#rd le" javaslatokkal látsz el valakit ilyen helyzetben, az nem túl építő jellegű.

2019. nov. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, én most lemértem kíváncsiságból 95 cm kb a mellkasom, úgyhogy a 80B az elég kicsi, nehogy fogyj a melledből!
2019. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor skinny fat vagy, kérdező. Izmot kell felszedned, miközben szálkásítasz.
2019. nov. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!