Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha megfőzöm a tojásnak a...

Ha megfőzöm a tojásnak a fehérjét akkor nem veszít a fehérje tartalmából?

Figyelt kérdés
másfél hónapja belevágtam egy elég komoly diétába ami mellett rendszeresen végzek kardiót intenzív séta és intenzív szobabiciklizés (persze ha az időjárás engedi akkor ezt sima biciklivel teszem meg :) és ugye én nagyon oda figyelek a kalória bevitelemre még a fehérjét is úgy próbálom bevinni hogy az ne tartalmazzon mellé sok kalóriát mint például a tojás de csak a fehérje mert kiszámoltam kalóriabázison 500 gramm tojásfehérjével tökéletesen tudnám teljesíteni a fehérje bevitelem ami csak 290 kalória, viszont azt nem tudom hogy veszít e a fehérje tartalmából hogyha megfőzöm a tojásnak a fehérjét meginnám én nyersen is de nem szeretnék szalmonellás lenni :D

2019. nov. 29. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az a gond, hogy a tojás fehérjetartalmának a 45%-a eleve a sárgájában van. így máris rengeteget veszítettél. ez a sárgájár eldobjuk trend szerintem a testépítő körökből jöhetett, ahol minimális eltérések is számítanak makrókban. szépen edd a sárgáját is, semmi bajod nem lesz tőle, sőt, tele van vitaminokkal és ásványi anyagokkal (na meg ugye fehérjével, bármilyen meglepő)
2019. nov. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ui. valóban ne iszogasd nyersen. a "komoly diéta" remélem nem azt jelenti, hogy 1200 kalórián próbálsz éldelgélni
2019. nov. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne edd nyersen. Tojásonként (50 g) kb. 6 gramm fehérjével számolhatsz, a főzéstől nem lesz benne kevesebb. Napi 2-3 tojássárgáját érdemes megenni, mert tele van hasznos tápanyagokkal, pl. kolin, biotin.
2019. nov. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, a sárgájában is van fehérje. A 6g fehérje/tojás az egész tojásra vonatkozik.
2019. nov. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a nyers tojás fehérjetartalmát nem is tudja igazán felvenni a szervezet, ha megfőzöd vagy sütöd, akkor lesz felvehető.


Ha az epédet nem bántja a sárgája, akkor nem érdemes kihagyni.

2019. nov. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A főzés a vitaminokat öli meg, nem a fehérjét. Ilyen alapon a húsból sem lehetne fehérjéhez jutni, mert azt is csak hőkezelve esszük, nem nyersen.
2019. nov. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!