Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez még nem fog egészségügyi...

Ez még nem fog egészségügyi problémákat okozni, ugye?

Figyelt kérdés
Barátommal 4 hónapja vagyunk együtt. Nagyon boldogan élünk, és mellette el is kezdtem picit hízni, kikerekedni. Első 2 hónap alatt híztam 5kg-ot. Ez a barátomnak tetszett, és ezért mindig csináltunk nagyobb közös kajálásokat. Eddig amikor egyedül voltam, akkor nem nagyon főztem magamnak, nem ettem sokat, viszont vele valahogy jóízűbbeket eszek. A második 2 hónapban még 5kg-ot felszedtem. Most vagyok a 170centimhez 71kg. A barátom is hízott mellettem kb. 5-6kg-ot, és én is nagyon szeretem, hogy picit macisabb. Ő jelenleg a kb. 190 centijéhez 100-105kg körül van. Arra gondoltunk, hogy mind a ketten még maximum 10kg-ot hízhatunk. Szerintetek ez még beleférne a nagyjából egészséges, nem túl vészesen kövér kategóriába? Valami nagyobb egészségügyi kockázata lehet ennek a hízásnak? Tovább nem szeretnénk hízni, viszont nagyon tetszik mind a kettőnknek, hogy van a másikon mit fogni.
2019. nov. 29. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem fölösleges hízni tovább, van már mit "fogni". Könnyen megy fölfelé. De borzalmas nehéz leadni a kilókat.
2019. nov. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

Nem bántás.

De ha nektek ilyen fétisetek van,akkor nyugodtan...


Amúgy a 170 es 81kg szerintem már kifejezettem túlsúlyos kövér kategória.

2019. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Mondok neked valamit: mindegy, hány kiló, amíg a fiúd képes megcsinálni 10 szabályos húzódzkodást, addig feltehetően még van olyan szinten az izom-zsír arány, hogy megengedheti magának a pocakot, nagydarabságot. Pistike a napköziből viszont nem engedheti meg magának a 120 kilót, abban is biztos vagyok. Nem tudom, hogy nőknél milyen tornagyakorlat lenne az ideális fokmérő, de meg lehetne találni...
2019. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
azt szokták mondani ha egy pár hízik egy kapcsolatban akkor jól érzik magukat együtt. nem törvényszerű , de gyakori.
2019. nov. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem azért a 81 kiló már kimondottan nem lenne egészséges, de te tudod/ti tudjátok. Mindenesetre ritkán hallani ilyet, hogy valaki hízni szeretne tulsúlyos mértékig. Már most is a határon lehetsz, és nem bántásból mondom. Nem mondom, hogy neked is feltetlenül ilyennek kéne lenned, de én 61 kilóval fogyni akarok vagy 4 kilót a 174 centis magasságomhoz. Bár tudom, hogy mindenkinél más a határ, ha te így jól érzed magad a bőrödben, ok, de nem vagyok benne biztos, hogy ugyanezt elmondhatod majd 81 kilóval is.
2019. nov. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Ezzel az a probléma, hogy ha most nem àlltok meg a hízàsban, elengeditek magatokat, hozzàszoktok, és még 10 kg plusz utàn sem fogtok megàlljt parancsolni... 25-30 kg plusz környéke meg màr elhízàs szint. Ami súlyos egészségkàrososàst okoz idővel. Egyre több és több lesz az a súly, sok baj fog előjönni, és rohadt nehéz onnan visszafordulni.

Ne a külsőtökkel foglalkozzatok, hanem az egészségetekkel. Ha még sokàig élni akartok, és élvezni a szerelmeteket.

Nem kell csontvàzra fogyni. De a nagy mértékű plusz súly belülről tönkre tesz.

2019. nov. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben mi a jo? Amugy 80kg rengeteg, sajna én is voltam annyi, mikor kiderult az IR azota lementem 63ra es teljesen jol erzem magam.
2019. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
- nagy kitolás a térdízületekkel álladóan két 10 kilós kofferrel járni... Elég hamar járókeret lesz belőle.
2019. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!