Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nálatok is így volt? Ketogélen...

Nálatok is így volt? Ketogélen diéta.

Figyelt kérdés
Elkezdtem a ketogen diétát hiába eszem amit kell megpusztulok éhen.Nem túlzom..hiába eszem amit kell éhes maradok.Azt érzem "zsugorodik" össze a gyomrom.Délután olyan álmos voltam,hogy el is aludtam,gyenge vagyok.Rosszul csinálok valami?Lehet túl keveset ettem?

2019. nov. 30. 02:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ezért kell orvos, vagy szakember hozzá, aki segít, figyelemmel követ...
2019. nov. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mióta csinálod? A hirtelen ch csökkentés az első napokban elég kellemetlen tüneteket tud produkálni. Fejfájás, kevés energia, rossz közérzet. Aztán a szervezeted elkezd átállni, a szénhidrátok helyett a zsírból jut energiához. Én ugyan nem ketózok, de amikor kb. felére-harmadára csökkentettem a ch-t, 3 napig elég vacakul voltam. Azóta viszont sokkal jobban érzem magam, több az energiám, mint a korábbi étrendemen.

A ketót ésszel kell csinálni, jól beállítani a makrókat, odafigyelni a vitaminokra, ásványi anyagok (kálium, magnézium) esetleges pótlására. Keress fórumokat és kérdezd meg azokat, akik már régebb óta csinálják, mit javasolnak.

2019. nov. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Mikor kezdted, és miket eszel pontosan?


Nekem egy napig volt nehéz mikor ketóztam.

2019. nov. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hát a tegnapi volt az első napom.Szedek multi vitamint,spirulina algát,kollagent,cinket.Kevés?
2019. nov. 30. 10:45
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Azt mondom, várj egy pár napot. Ha nem változik a helyzet, beszélj dietetikussal, egy próbát megér.


De nem mindenkinek válik be a keto.

2019. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ma már jol vagyok nem vagyok annyira éhes.Kezdem megszokni.
2019. nov. 30. 16:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Kell egy kis idő, míg átáll a szervezeted. Én sem ketózom, de ha hétvégén jól becsokizom-besütizem, hétfőn meg normális dolgokat eszem (és kevesebb gyorsan felszívódó szénhidrátot), elég furán szoktam érezni magam.


Ha nagyon rosszul vagy, akkor átmenetileg emeld meg a szénhidrátbevitelt, és kisebb lépésekben csökkentsd csak.

2019. nov. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha éhes vagy , szerintem nem viszel be elég zsírt. De ilyen kevés infóból csak talàlgatok. Nem írtad melyik tàpanyagból hàny grammot viszel be. Az is lehet, hogy a ketogén szint neked túl drasztikus és picit enyhébb lowcarbbal , picit több szénhidràttal olyan 80-90 körül jobban járnàl. De ezt neked kell kitapasztalni. Részleteket nem is írsz.
2019. nov. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na a részletek : Nem számolgatom szóval szerintem szénhidrátból a megadott menyiség felét sem viszem be.Zsírból sem eszem annyit amennyit kellene.De nem bírok annyit enni.

Nemtudom mit ehetnék amibe sok zsír van vagy mennyi az annyi.

Esetleg valaki tudna példát mondani,hogy mit egyek egy nap és mennyit?

2019. nov. 30. 20:43
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Példàul sajtok, olajos magvak.:) Én imàdom őket.
2019. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!