Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés
bells44 nevű felhasználó kérdése:

Hogyan fogyjak?

Karácsony után nagyon el szeretnék kezdeni fogyni. Viszont kollégista vagyok, így nagyon kevés lehetőségem van az edzésre. Illetve az evéssel az a baj, hogy ha stresszes vagyok, azt sokszor egészségtelen és hízlaló ételek fogyasztásával vezetem le. Valaki valami jó megoldással tudna segíteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, testmozgás, fogyókúra

dec. 1. 12:28  Privát üzenet  

A válaszok
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Kevesebbet kell enni. A stresszt ki kell iktatni.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont dec. 1. 12:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos azt lehetetlen kiiktatni az életemből.

# 2/5Időpont dec. 1. 12:31 Privát üzenet
Első körben nem is az edzés fontos. A rendszeres evésre kell átállni, akkor nem fognak falási rohamaid lenni. Tervezd meg, hogy mikor, mit eszel, úgy, hogy ne legyél éhes, csökkentsd a szénhidrátot, és növeld a zöldség fogyasztást. Inni csak vízet igyál.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont dec. 1. 13:23 Privát üzenet

Nekem az a tapasztalatom, hogy a jó megoldàst mindenkinek magànak kell megtalàlni. Egyénileg.

Szàmomra pl az vàlt be, hogy eléggé lecsökkentettem a szénhidràtbevitelt, a màsik 2 tàpanyag javàra, ahogy jól esik, energiadúsan. És ennyi:) Szépen megy le a felesleg. Éhes se vagyok soha, és a közérzetem is jobb.

Sok sikert kívànok neked!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont dec. 1. 15:04 Privát üzenet

Nálam a kalóriaszámlálás jött be illetve a szénhidrát 100-200gramm között van mikor, hogy sikeredik. A fehérje ott figyelek, hogy meglegyen a 120gramm a zsír meg éppenhogy ilyen 30-40grammra sikeredik.

Próbálkoztam már a szénhidrátcsökkentéssel és a zsírt feltolni de én iszonyat rosszul éreztem tőle magam.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont dec. 1. 17:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy fogyjak le ha nem vagyok kövér?
Izmosodjak, vagy fogyjak abban az esetben ha nem vagyok kövér, sem pedig sovány?
Hogyan fogyjak 5 kg-t egészségesen?
163cm vagyok és 57kg mennyit kellene fogyjak hogy jó alakom legyen?
120 kilóról, hogyan fogyjak le tartósan?
Hogyan fogyjak tovább és tartsam meg azt a súlyt?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!