Bells44 kérdése:

Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés
Karácsony után nagyon el szeretnék kezdeni fogyni. Viszont kollégista vagyok, így nagyon kevés lehetőségem van az edzésre. Illetve az evéssel az a baj, hogy ha stresszes vagyok, azt sokszor egészségtelen és hízlaló ételek fogyasztásával vezetem le. Valaki valami jó megoldással tudna segíteni?

2019. dec. 1. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevesebbet kell enni. A stresszt ki kell iktatni.
2019. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos azt lehetetlen kiiktatni az életemből.
2019. dec. 1. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Első körben nem is az edzés fontos. A rendszeres evésre kell átállni, akkor nem fognak falási rohamaid lenni. Tervezd meg, hogy mikor, mit eszel, úgy, hogy ne legyél éhes, csökkentsd a szénhidrátot, és növeld a zöldség fogyasztást. Inni csak vízet igyál.
2019. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom, hogy a jó megoldàst mindenkinek magànak kell megtalàlni. Egyénileg.

Szàmomra pl az vàlt be, hogy eléggé lecsökkentettem a szénhidràtbevitelt, a màsik 2 tàpanyag javàra, ahogy jól esik, energiadúsan. És ennyi:) Szépen megy le a felesleg. Éhes se vagyok soha, és a közérzetem is jobb.

Sok sikert kívànok neked!

2019. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam a kalóriaszámlálás jött be illetve a szénhidrát 100-200gramm között van mikor, hogy sikeredik. A fehérje ott figyelek, hogy meglegyen a 120gramm a zsír meg éppenhogy ilyen 30-40grammra sikeredik.


Próbálkoztam már a szénhidrátcsökkentéssel és a zsírt feltolni de én iszonyat rosszul éreztem tőle magam.

2019. dec. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!