Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék kevesebb szénhidráto...

Szeretnék kevesebb szénhidrátot enni, de nem tudom, hogy reggeli péksütit mire cseréljem?

Figyelt kérdés

Viszont, hogy ugyan úgy tele legyek.

Meg ha tudnátok írni egészséges édes nasit :)


2019. dec. 1. 15:35
 1/8 anonim válasza:
53%

Reggeli ötletek: Tojás, tök, gomba, sajt mellé gyümölcsök, zöldségek

Édes nasi: Aszalt gyümölcsök (elsősorban házi készítésűre gondolok), külömböző sajtok (vannak finom gyümölcsel ízesítettek is)

2019. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tojàs- nekem az vàlt be reggelire. Néha egy kis sonkàval, fűszeresen, néha gombàval, vagy paprikàval vagy sajttal.
2019. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Zöldségek, tojás, abonett.
2019. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Mit szólnál a teljes kiőrlésű zsemlébe pakolt zöldség+hús kombóhoz? Szénhidrátnak szénhidrát, de lassan szívódik fel és értékes.
2019. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De mi a bajod a szénhidráttal?
2019. dec. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A péksütikkel a legnagyobb gond, hogy hsírosak is, és cukrosak. Válassz inkább cukrozatlan zabpelyhet, sovány tejjel, kevés gyümölccsel. Én az aszalt dolgoktól óvva intenélek, mert nagyon magas a cukortartalmuk, észrevétlenül túleheti magát az ember. Inkább 1-1 friss gyümölcs, alma leginkább, áfonya, néha 1-1 banán, illetve fagyasztott gyümölcsök is működhetnek mértékkel a zabpehelyhez.

Ha nem ragaszkodsz az édeshez, akkor tojás, saláta, vagy teljes kiőrlésű kenyérből szendvics.

2019. dec. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a tojásra, rántottára szavaznék, vagy egy jól megpakolt szendvicsre. Ez utóbbiba is tehetsz főtt tojást, zöldségeket.
2019. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Juj, nagyon köszönöm a válaszokat!! 😍


#5-ös,nagyon sok rossz szénhidrátot eszek, és azelőtt szeretnék változtatni, mielőtt késő lenne.

2019. dec. 2. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!