Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés
hianygram nevű felhasználó kérdése:

Szerintetek le tudnák így fogyni?

Igazából mivel tél van, így nem tudok biciglizni sem, így arra gondoltam, hogy online videók lennének az edzéseim (linkeket kérek, amiben nincs súlyzós edzés)

Az étkezésemen nem tudok olyan drasztikusan változtatni, esetleg kaloria deficitet tartok. Viszont a kenyeret, édességeket kerülném.

13 éves 160 cm, 70+ kg lány (tudom súlyos, anorexiából kiépülve jojo effektus)

Előre is köszönöm a válaszokat ❤️

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, edzés

dec. 1. 21:12  Privát üzenet  

A válaszok

*tudnék

*biciklizni

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont dec. 1. 21:38 Privát üzenet

Tornavideók:

https://www.youtube.com/results?search_query=zona+edz%C3%A9s..

[link]

Ezen kívül még tudsz simán ugrálni, helyben futni, guggolást, kitörést, plankot, hasprést csinálni.

A fogyás 70%-ban az étkezéseden múlik. Estére hanyagold a gyorsan felszívódó szénhidrátokat.

Kitartást kívánok.

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont dec. 1. 21:45 Privát üzenet

Youtube-on rengeteg videót találsz. Ha tudsz angolul, az sokat segít, ha nem, akkor kérj meg valakit a környezetedben, hogy segítsen. De pár kereső szó: home workout, aerobic, fat burning workout, illetve testrészeket is rákereshetsz, upper budy, abs, leg, butt, mindegyik mögé odarakva, hogy workout.

De igen, a fogyáshoz étrend változás kell. Kevesebb kenyér, ha lehet, inkább teljes kiőrlésű, vagy még inkább cukrozatlan zabpehely, sok zöldség, sovány húsok (baromfi, hal).

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont dec. 2. 08:49 Privát üzenet
Nem.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont dec. 2. 10:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Kedves első fogyási tanácsot kértem, NEM HELYESÍRÁSI HIBÁKAT

# 5/8Időpont dec. 2. 16:13 Privát üzenet

Nem én javítottalak, ki de teljesen jogos. Az első egyértelműen nyelvhelyességi hiba, nem helyesírási. De szerintem vicces. :D

Amúgy, saját testsúlyoddal is dolgozhatsz:

Fekvőtámasz

Felülés

Guggolás

Ezeket ne hagyd ki.

Jelenleg milyen az erőszinted?

A 70 kg az osztálytársaidhoz képest jelentős túlsúly amúgy?

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont dec. 2. 17:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát igazából az enyém félig genetika szóval molett husis lány leszek mindig is. Nem annyira sok, viszont mivel jelentősen látszanak rajtam a plusz kilók, így természetesen nagyon látszik. Oh, igen tájszólás, mivel egészen erdély szélén lakok.

Csak azt nem tudom, hogy hogyan maradjak motivált..

# 7/8Időpont dec. 2. 21:04 Privát üzenet
Szerintem hagyd az ilyen tornás videókat, kegyetlenül unalmas, nincs semmi motiváció. Helyette azonban ajánlanám, hogy kezdj el sportolni valamit, amit tényleg élvezel. Pl ping-pong (ha komyolan veszi az ember, akkor nagyon át tudod mozgatni magad és nagyon élvezhető sport), teremfoci, kézilabda, kick-box, röplabda stb... Keresd ki a stílusodhoz legjobban illőt!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont dec. 4. 21:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kishugom fogyni szeretne mert nem erzi magat jol a borebe? Azert en irok mert em mar elmultam 16 o meg nem. Szoval nem csufoljak vagy valami csak szimplan nem erzi jol magat.
169 kg vagyok és 85 kiló! Tanácsot szeretnék kiérni hogy tudnák lefogyni milyen mozgást milyen étrendet javasoltok?
Fogyni szeretnék, miért nem megy le semmi?
Hogyan tudnék kamaszként fogyni gimnázium mellett?
Heti hat reggel egy óra kardióval lehet fogyni?
Ezzel a módszerrel le tudna valóban fogyni?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!