Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek le tudnák így fogyni?

Szerintetek le tudnák így fogyni?

Figyelt kérdés

Igazából mivel tél van, így nem tudok biciglizni sem, így arra gondoltam, hogy online videók lennének az edzéseim (linkeket kérek, amiben nincs súlyzós edzés)

Az étkezésemen nem tudok olyan drasztikusan változtatni, esetleg kaloria deficitet tartok. Viszont a kenyeret, édességeket kerülném.

13 éves 160 cm, 70+ kg lány (tudom súlyos, anorexiából kiépülve jojo effektus)

Előre is köszönöm a válaszokat ❤️



2019. dec. 1. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

*tudnék

*biciklizni

2019. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%

Tornavideók:

https://www.youtube.com/results?search_query=zona+edz%C3%A9s..

[link]


Ezen kívül még tudsz simán ugrálni, helyben futni, guggolást, kitörést, plankot, hasprést csinálni.


A fogyás 70%-ban az étkezéseden múlik. Estére hanyagold a gyorsan felszívódó szénhidrátokat.


Kitartást kívánok.

2019. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Youtube-on rengeteg videót találsz. Ha tudsz angolul, az sokat segít, ha nem, akkor kérj meg valakit a környezetedben, hogy segítsen. De pár kereső szó: home workout, aerobic, fat burning workout, illetve testrészeket is rákereshetsz, upper budy, abs, leg, butt, mindegyik mögé odarakva, hogy workout.

De igen, a fogyáshoz étrend változás kell. Kevesebb kenyér, ha lehet, inkább teljes kiőrlésű, vagy még inkább cukrozatlan zabpehely, sok zöldség, sovány húsok (baromfi, hal).

2019. dec. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem.
2019. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves első fogyási tanácsot kértem, NEM HELYESÍRÁSI HIBÁKAT
2019. dec. 2. 16:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem én javítottalak, ki de teljesen jogos. Az első egyértelműen nyelvhelyességi hiba, nem helyesírási. De szerintem vicces. :D


Amúgy, saját testsúlyoddal is dolgozhatsz:

Fekvőtámasz

Felülés

Guggolás


Ezeket ne hagyd ki.


Jelenleg milyen az erőszinted?


A 70 kg az osztálytársaidhoz képest jelentős túlsúly amúgy?

2019. dec. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát igazából az enyém félig genetika szóval molett husis lány leszek mindig is. Nem annyira sok, viszont mivel jelentősen látszanak rajtam a plusz kilók, így természetesen nagyon látszik. Oh, igen tájszólás, mivel egészen erdély szélén lakok.

Csak azt nem tudom, hogy hogyan maradjak motivált..

2019. dec. 2. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd az ilyen tornás videókat, kegyetlenül unalmas, nincs semmi motiváció. Helyette azonban ajánlanám, hogy kezdj el sportolni valamit, amit tényleg élvezel. Pl ping-pong (ha komyolan veszi az ember, akkor nagyon át tudod mozgatni magad és nagyon élvezhető sport), teremfoci, kézilabda, kick-box, röplabda stb... Keresd ki a stílusodhoz legjobban illőt!
2019. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem teljesen súlyos és semmi nem lehetetlen. Én mindig úgy voltam vele, hogy aha, jól vagyok így, nem kell lefogynom, hiszen viszonylag arányosan oszlanak el rajtam a kilok, ilyen az alkatom is, úgysem menne. Aztán megláttam volt osztálytársamat, aki betegség mellett fogyott húsz kilot, de nem éhezett, normálisan evett és itt döntöttem el, hogy ha neki megy, akkor nekem is fog.


Az étkezéssel nem volt baj, bármit megeszek, sőt, nincs olyan, amit egyszerűen nem tudnék lenyomni a torkomon. Amit nem szeretek, ahhoz is folyamatosan szoktatom hozzá magamat. Az edzés viszont már problémásabb, hiszen utálok edzeni. Amint jó idő lesz, megyek biciklizni, hiszen azt szeretem, valamint a kosár. Addig marad a tesióra, gyors gyaloglás (nagyon sokat sétálok iskola miatt), a HIIT edzés, amit meglepően élvezek, valamint a tánc. Keress olyat, amit élvezettel csinálsz, én sem hajtom túl magamat, csupán azt csinálom, amit szeretek.


Motiváció forrásom az, hogy barátnőmnek decemberben lesz születésnapja, arra szeretnék neki egy táncot eltáncolni. Valamint van célom, amiből nem engedek.


Ezt azért írtam le, hátha inspirálón hat ez az egész. Táncolni sem kezdtem volna el, ha az a barátnőm nem támogat. Neked azt ajánlom, hogy amit élvezel, azt csináld, a többi idő és erőpocséklás, mert feladod. Valamint ne hallgass azokra, akik azt mondják, menj edzőterembe és ne videók alapján csináld; én is úgy csinálom (táncot csak úgy tudok tanulni) és élvezem.


Hamarosan 16L, 165 cm, 77 kg (de már rajta vagyok)

2020. febr. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!