Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek le tudom adni?

Szerintetek le tudom adni?

Figyelt kérdés

Már elég régóta diétázom (sikerült leadnom 10 kg-ot) viszont elutaztunk a családdal 1 hétre és ott egyáltalán nem figyeltem a kalóriákra így sikerült híznom 2 kg-t:(

Le tudom ezt még adni?



2019. dec. 2. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdést.

Ha 10et sikerült 2 is menni fog...

2019. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
biztos hogy mind ZSIR az a 2kg? azert durva lenne ilyen gyorsan hizni zsirba 2kilot
2019. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nem mind zsír. Folytasd a diétádat ott, ahol abbahagytad, szerintem 1 hét múlva már nem lesz rajtad az a 2 kg.
2019. dec. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is kétlem, hogy ez mind zsír lenne. Egyrészt egy napi mérlegelés között is lehet 1-2 kg különbség. Másrészt, ha szigorú diétát tartottál, tehát kevés só, és cukor is a palettán volt, akkor simán lehet, hogy csak felvizesedtél, ha most kicsit túlzásba estél ezekkel.

Térj vissza az egészséges diétához, és jó eséllyel napok alatt eltűnik. Rossz esetben tényleg zsír, akkor pár hét múlva tűnik el.

2019. dec. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!