Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

A sima víz-et helyettesíthetem Zero-s zöld teás füze teával? Ha nem, akkor miért? Valahogy vízből max 2 litert tudok inni egy nap. De abbol a teabol akar 5litert is.

Keress kérdéseket hasonló témákban: zero, update, diéta

dec. 3. 16:18  Privát üzenet  

A válaszok
Akkor már miért nem főzöl + 2 csésze teát magadnak, ahelyett, hogy ilyen löttyöket igyál?

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont dec. 3. 16:27 Privát üzenet

...és akkor inkább minden nap veszel 2-3 palack bolti teát, amiben ugyan ELVILEG nincs cukor, csak 6 féle egyéb adalékanyag, ráadásul még a környezetet is szennyezed a rengeteg PET palackkal, ahelyett, hogy főznél magadnak IGAZI zöld teát.

Egyébként ha óránként megiszol egy rendes pohár vizet, már megvan 3 liter, annál többet meg nem kell inni fogyókúra alatt sem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont dec. 3. 18:06 Privát üzenet

A túl sok folyadék se jó, mert az meg a veséd öli meg. Abból a löttyből egyszerre iszol sokat, az úgy kevésbé hasznosul. A zöld tea ráadásul vízhajtó hatású is.

Sims vízből elég a 2 liter. Bár attól is függ hány kiló vagy, mennyi idős, fiú vagy lány.

De 5 litert egy mázsás férfinek nem kell meginni egy nap még nyáron sem.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont dec. 3. 18:20 Privát üzenet
Mert tele van édesítővel ami egy idő után kinyírja a hasnyálmirigyedet.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont dec. 3. 19:21 Privát üzenet

Már leírták miért nem jó.

Amit csinálhatsz: felkelés után egyből egy jó nagy pohár víz. Ezzel kezd a napot, az éjjeli szekrény mellé készítsd be este. Ihatsz rendes teákat, én javaslom a zöld teát, matcha teát, fehér teát, illetve a tealevél mentes gyümölcsteákat (ezek koffein mentesek). Minél jobb minőséget veszel annál jobb ízt adnak, szóval ne a pickwick meg a lipton között válogas, azok nem jók. A vizet feldobhatod egy kis citromlével, narancslével, grapefruit lével, rakhatsz bele uborkát is, mentát, ezektől jó íze lesz a víznek. De egyébként a két liter víz simán jó, nem is kell télen feltétlenül többet innod.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont dec. 4. 09:15 Privát üzenet
2 liter víz teljesen jó... És igen, hagyd az ilyen zero-s szutykokat, az esetek nagy részében nem egészséges a benne lévő édesítő (nem tudom, ki hogy van vele, én a sztíviával meg vagyok barátkozva, csak mértéktelen fogyasztás mellett okozhat gondot, ahhoz pedig már komoly idiotizmus kell szerintem). Inkább főzz teát magadnak a víz mellé este, vagy reggel, tegyél bele egy kis mézet, vagy egy tényleg nagyon kevés cukrot. Kevesebb kárt okozol magadnak és a diétádnak is ezzel, mint az édesítőkkel.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont dec. 4. 11:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Folyik a ver az orrabol, a szajabol, levert, nem tud inni, kohogni akar es fajdalmaban nyavog, lefekszik. Van meg eselye? Mi tortenhetett? Fel eves cica.
Mely gyogYszerre nem lehet inni alkoholt? Akar halálos is lehet valamelyik kombináció? Tudok olyat aki antidepire iszik és szerinte ez úgy jó én kételkedem mert AUT hiszem erős gyógyszert szed
Miért nem akar a lányom inni vizet? Sehogy sem tudom bele nyomni.2éves
Miért nem akar inni? Alig iszik valamit egesznap. Mi a baja? Tiétek mennyit iszik?
Egyfolytába sír a babám,13 hónapos. Enni nem akar, inni iszik. Felvan öltöztetve de mégis hideg a kezei. Mi lehet a baj? Aludni is csak a karjaimba alszik most el.
A magára maradt cumis bárány miért nem akar cumisüvegből inni? Bármit csinálok nem tudom rávenni! Valami ötlet?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!