Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sima víz-et helyettesíthetem...

A sima víz-et helyettesíthetem Zero-s zöld teás füze teával? Ha nem, akkor miért? Valahogy vízből max 2 litert tudok inni egy nap. De abbol a teabol akar 5litert is.

Figyelt kérdés

2019. dec. 3. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Akkor már miért nem főzöl + 2 csésze teát magadnak, ahelyett, hogy ilyen löttyöket igyál?
2019. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

...és akkor inkább minden nap veszel 2-3 palack bolti teát, amiben ugyan ELVILEG nincs cukor, csak 6 féle egyéb adalékanyag, ráadásul még a környezetet is szennyezed a rengeteg PET palackkal, ahelyett, hogy főznél magadnak IGAZI zöld teát.

Egyébként ha óránként megiszol egy rendes pohár vizet, már megvan 3 liter, annál többet meg nem kell inni fogyókúra alatt sem.

2019. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

A túl sok folyadék se jó, mert az meg a veséd öli meg. Abból a löttyből egyszerre iszol sokat, az úgy kevésbé hasznosul. A zöld tea ráadásul vízhajtó hatású is.

Sims vízből elég a 2 liter. Bár attól is függ hány kiló vagy, mennyi idős, fiú vagy lány.

De 5 litert egy mázsás férfinek nem kell meginni egy nap még nyáron sem.

2019. dec. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Mert tele van édesítővel ami egy idő után kinyírja a hasnyálmirigyedet.
2019. dec. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már leírták miért nem jó.

Amit csinálhatsz: felkelés után egyből egy jó nagy pohár víz. Ezzel kezd a napot, az éjjeli szekrény mellé készítsd be este. Ihatsz rendes teákat, én javaslom a zöld teát, matcha teát, fehér teát, illetve a tealevél mentes gyümölcsteákat (ezek koffein mentesek). Minél jobb minőséget veszel annál jobb ízt adnak, szóval ne a pickwick meg a lipton között válogas, azok nem jók. A vizet feldobhatod egy kis citromlével, narancslével, grapefruit lével, rakhatsz bele uborkát is, mentát, ezektől jó íze lesz a víznek. De egyébként a két liter víz simán jó, nem is kell télen feltétlenül többet innod.

2019. dec. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 liter víz teljesen jó... És igen, hagyd az ilyen zero-s szutykokat, az esetek nagy részében nem egészséges a benne lévő édesítő (nem tudom, ki hogy van vele, én a sztíviával meg vagyok barátkozva, csak mértéktelen fogyasztás mellett okozhat gondot, ahhoz pedig már komoly idiotizmus kell szerintem). Inkább főzz teát magadnak a víz mellé este, vagy reggel, tegyél bele egy kis mézet, vagy egy tényleg nagyon kevés cukrot. Kevesebb kárt okozol magadnak és a diétádnak is ezzel, mint az édesítőkkel.
2019. dec. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, en ittam, de nem jó dieta mellett. Ha vizet iszom sokkal gyorsabban megy a fogyas. Nem ajanlom dieta mellé, hiaba zero.
2021. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!