Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfelelő étrend ez egy 16...

Megfelelő étrend ez egy 16 éves, fogyni vágyó lánynak?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 163 cm, 60-62 kg. Nyárig szeretnék fogyni 5-6 kilót.

Ezeket ettem ma:

Reggeli - Protein palacsinta (30 gramm protein por, 20 gramm zabpehely, egy tojás), fél banán.

Tízórai - 2 alma.

Ebéd - 150 gramm főtt rizs, 130 gramm csirkemell (szójaszósszal és 1 tk. mézzel fűszerezve), rizsezetes gyömbéres uborkával.

Uzsonna - Saláta negyed avokádóval, paradicsommal, 75 gramm light mozzarellával.

Vacsora - Fehérje shake.

Nasi - banán másik fele.

Ma volt egy röplabda edzésem, és futottam 6 km-t.



Heti 3-szor futok (5-6 km), 2-szer biciklizek (10-20 km), és van 3 röplabda edzésem. (Röpin szoktunk erősíteni. )

Kell ez mellé erősítés? Nem túl sok a kardió?

Mindig is sokat sportoltam, így viszonylag izmos vagyok, csak sajnos eltakarja a háj.

Mit ajánlotok? Jó ez az étrend? Miben kéne változtatnom?



2019. dec. 3. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem rossz, bár én nem vagyok oda a light tejtermékekért és a csirkemellért. Fiatal vagy, arra figyelj, hogy ne vidd túl alacsonyra a zsírt, nem egészséges dolog.
2019. dec. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!