Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Megfelelő étrend ez egy 16 éves, fogyni vágyó lánynak?

16 éves vagyok, 163 cm, 60-62 kg. Nyárig szeretnék fogyni 5-6 kilót.

Ezeket ettem ma:

Reggeli - Protein palacsinta (30 gramm protein por, 20 gramm zabpehely, egy tojás), fél banán.

Tízórai - 2 alma.

Ebéd - 150 gramm főtt rizs, 130 gramm csirkemell (szójaszósszal és 1 tk. mézzel fűszerezve), rizsezetes gyömbéres uborkával.

Uzsonna - Saláta negyed avokádóval, paradicsommal, 75 gramm light mozzarellával.

Vacsora - Fehérje shake.

Nasi - banán másik fele.

Ma volt egy röplabda edzésem, és futottam 6 km-t.

Heti 3-szor futok (5-6 km), 2-szer biciklizek (10-20 km), és van 3 röplabda edzésem. (Röpin szoktunk erősíteni. )

Kell ez mellé erősítés? Nem túl sok a kardió?

Mindig is sokat sportoltam, így viszonylag izmos vagyok, csak sajnos eltakarja a háj.

Mit ajánlotok? Jó ez az étrend? Miben kéne változtatnom?

Keress kérdéseket hasonló témákban: diéta, fogyókúra, fogyás, izom, sport, sportolás

dec. 3. 18:48  Privát üzenet  

A válasz
Nem rossz, bár én nem vagyok oda a light tejtermékekért és a csirkemellért. Fiatal vagy, arra figyelj, hogy ne vidd túl alacsonyra a zsírt, nem egészséges dolog.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont dec. 4. 10:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudnék kamaszként fogyni gimnázium mellett?
Fogyni szeretnék. Ez az étrend így rendben van?
Hogyan tudnék modellalkatúra fogyni ilyen adottságokkal?
Hogyan vagy mitől tudnák fogyni? (részletek lent)
Ilyen étrenddel tudok fogyni? (1200 kalóriát ehetek 1 nap)
Fogyni szeretnék! Ilyen étrenddel ez lehetséges? (1 napi)

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!