Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 36-os méretű hölgyek, kérlek...

36-os méretű hölgyek, kérlek írjátok le egy napi menütöket?

Figyelt kérdés
Kibővítve a kérdést: az érdekelne, hogy akinek azért oda kell figyelnie arra, mit eszik...milyen ételeket eszik egy átlagos napon, hány alkalommal, stb. Örülök annak, ha valaki bármennyit ehet és természetesen az ír ide, aki akar, de engem az érdekelne, hogy aki nem is betegesen figyel rá, de azért nem is engedi el túlzottan magát?
2019. dec. 3. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
10%
Én (tényleg) mindent eszem, de kalóriákat számolok, tehát valamennyire figyelek a mennyiségekre, de azért nem stresszelem agyon magam.
2019. dec. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Naponta 5ször eszem kb, de hogy mit az nagyon változó. Egymást határozzák meg az étkezéseim, ha pl reggelire szendvicset vagy péksütit eszek, akkor délben meg később már igyekszem valami nem lisztes dolgot enni.


Egy átlag nap:


Reggeli: Műzlis joghurt/ joghurtos túró gyümölccsel/joghurt és gyümölcs/egy kisebb péksüti/hétvégente:lágytojás/rántotta zöldségekkel


Tízórai: néha nincs, néha valami gyümölcs, hétvégente egy kisebb szendvics vagy süti


Ebéd: Főtt étel, de nagyon változó, hogy mi. A héten pl sárgaborsó főzeléket ettem tegnap meg ma is, holnap meg csirkés tortillát viszek. Vasárnap pl egy fél pizzát ettem.


Délután: Gyümölcs/magvak/gesztenye/zöldség chips


Vacsora: Tojás+ zöldségek, vagy ugyanaz, mint ebédre, ha pl pizza volt annak a másik fele.


Vacsora után: Ha sokáig fenn vagyk ilyenkor is eszek valami hasonlót, mint ebéd után.


Elő szokott fordulni az is, hogy napközben nincs időm rendesen enni, pl reggeli joghurt, aztán csak ebédkor egy fél adag főtt étel, ilyenkor néha este rendelek kaját (pizza, pizzagolyók..stb, elég egészségtelen dolgok) eszek amennyi jól esik és a maradékot viszem be másnap ebédre.


Szóval nagyon változó és mindent befolyásol az is mennyit mozgok hozzá. Azért ha egy héten két pizzás nap is becsúszik, akkor igyekszem egy nappal többet edzeni is.

2019. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem azért egy 36-os méretnek még nem igazán kell odafigyelni arra, mit eszik... Én voltam ennyi, akkor azt ettem, amit akartam.
2019. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
DE, egy 36-os méretünek is oda kell figyelnie, mert ha nem figyel, akkor rövidesen 42-es lesz!
2019. dec. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

"Szerintem azért egy 36-os méretnek még nem igazán kell odafigyelni arra, mit eszik... Én voltam ennyi, akkor azt ettem, amit akartam."


És az eredménye ennek az lett, hogy már nem vagy 36-os méretü XD

2019. dec. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mik a te paramétereid, kor, súly, magasság? 52-es mérettel meg se próbáld 36-os méretű étrendjét követni!
2019. dec. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

34-es méret vagyok, mondhatjuk úgy, hogy súlyt tartok. Különösebben nem diétázom, eszek mindent, odafigyeléssel. Napi kb. 1500 kalóriát eszem, de van, mikor jóval többet (ha rámjön, hogy édességet kell enni), nem szoktam csak kb.-ra számolni. Általában 4 étkezésre. Reggeli, vacsora általában szendvics (1 zsemle/kifli/kisebb szelet kenyér, felvágott, zöldség) plusz 1-2 deci tej, kakaó, tejes kávé. ritkábban egy péksüti, vacsorára valami saláta. Ebédelni (=főtt ételt enni) 4 körül tudok, úgyhogy délben szoktam enni kis gyümölcsöt, joghurtot, vagy akkor eszem meg a napi nasit, egy túró rudit, pár kekszet, stb. Ebéd teljesen változó, de nem túl nagy adag. Maximum egy éttermi zóna adagnak megfelelő. Nem vagyok nagy étvágyú egyébként, teljesen jól elvagyok ennyi étellel.

Mozogni mostanában egy héten egyszer szoktam kb. egy órát.

2019. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
#5 betegség miatt nem vagyok annyi, csak nem akartam leírni.
2019. dec. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

42-es méretről fogytam le eddig 36-os méretre, még tart a diéta, mert még van rajtam.


Reggeli: 1 (vagy 2) tojás, egy szelet wellness kenyér, 50 g cottage cheese, sok friss zöldség

Tízórai: mandarin, narancs, stb. az a gyümölcs ami épp van otthon

Ebéd: pulyka/csirkemell, basmati rizs, friss saláta, párolt brokkoli, savanyú káposzta. Szoktam mellé enni egy kis ajvárt vagy light majonézt. Néha reszelek az egészre egy kis jó fajta sajtot, de nem viszem túlzásba

Vacsora: ugyanaz mint az ebéd.


1300-1400 kcal között eszek egy nap. Általában ezeket eszem, és néha variálok benne. Például rizs helyett édesburgonyát, csicsókát, sütőtök eszek, vagy csirkemell helyett sovány darálthúst veszek és rizstésztával és szójaszósszal eszem. Reggeli a tojást variálom, tükör, omlett, rántotta, lágy, stb.

2019. dec. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A tegnapi napom így nézett ki:

- délelőtt 3 tojás, 1 szelet edami sajt, paprika

- ebéd: húsleves (tészta nélkül, zöldségekkel), két szelet sült bőrös csülök, 1 mélytányérnyi vegyes párolt zöldség (mirelitből)

- délután 1 banán, 1 mandarin, kb. 30 g dió és mandula

- vacsora: lecsós szelet (2 szelet karaj), 2 aszalt füge, 1 kocka 70%-os étcsoki, 1 dl préselt narancslé

- reggel és délután kávé kókusztejjel, mézzel.

42-es méretről fogytam 36-os méretre low carb étrenddel. Annyira megszoktam és megszerettem, hogy azóta is így eszem. Kalóriát, makrókat néha számolom, de csak a nap végén összesítem, hogy lássam, mindenből megvan-e a megfelelő mennyiség. 1600 kcal körül szokott lenni, +/- 200 kcal. Tornázni, jógázni is szoktam, nyáron ha van kedvem, elmegyek futni vagy biciklizni.

2019. dec. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!