Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan híztatok el és mennyi...

Hogyan híztatok el és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
milyen érzés volt tokát növeszteeni, hasat ereszteni?

2019. dec. 4. 00:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
73%
A terhességemmel felszedtem közel 40 kg-ot. Azóta nem ment le egy deka sem. Én arányosan híztam, úgyhogy nincs tokám, csak a combom ér össze. Járok heti 4x edzeni, sportolni. A párom így szeret.
2019. dec. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Jól sejtem, hogy Te is feedee vagy, és az a vágyad, hogy meghízz? Akkor üdv a klubban:)
2019. dec. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sose voltam vékony, de pont abban az idóben, mikor én munkakört váltottam és beültem az irodába ahelyett, hogy napi 10-15km-t rohangáltam, a férjem elkezdett egy étteremben dolgozni. 1 év alatt feljött legalább 10 kiló (pontosabbat nem tudok, mert sosem voltam minden nap mérlegre álló típus.)

Milyen érzés volt? Borzasztó. Combom, fenekem mindig volt rendesen, de mióta a hasamra is hízok, nem bírok magamra nézni.

2019. dec. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Egyszer volt, hogy picit meghíztam, mert gyorsétteremben dolgoztam, és sült krumpli volt a köret minden nap, amit biztosított a hely. 10 kg jött fel fél év alatt. Ennyi idő alatt is adtam le, pusztán annyival, hogy saját kaját vittem, és reggel tornáztam fél órát.

Nem volt se tokám, se hasam, combra, fenékre hízok. Rossz volt szembesülni vele, de örülök, hogy egyik barátom beszólt finoman, hogy kicombosodtam, mert így időben tudtam tenni ellene. 46 kiló voltam, 56-ra bíztam, majd 47-re vissza, vékonyabb voltam, mint 46 kilósan, mert akkoriban kb 0 izmom volt. Most 53 vagyok, nagyságrendekkel több izommal, mint valaha. Bár így is megszabadulnék pár kg zsírtól, de ez már pusztán hiúság, nem egészség miatt :)

2019. dec. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elköltöztem a szüleimtől, felköltöztem Pestre egy kisvárosból és megnyílt előttem a meki és a pizzaszeletek. 1 év alatt felpattant több, mint húsz kiló úgy, hogy észre se vettem, csak azt, hogy már nem jók rám a ruháim. Leadni már sokkal nehezebb volt.
2019. dec. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Versenyszerűen úsztam, majd amikor abbahagytam híztam 7 kilót. Nem ettem többet csak nem volt meg a napi 2,5 óra edzés.

Én leginkább combra híztam, de a felét már sikerült leadnom.

16/L

2019. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3 év alatt híztam 90-ről 145 kilóra. Elkezdtem az egyetemet, kiesett a mindennapos tesi, az étvágy maradt. Aztán jöttek a gyorskaják, pizza, meki, amit csak el tudsz képzelni. Mivel előtte is kövér voltam a változás eleinte nem érződött drasztikusnak, de mostanra már nagyon megérzem a súlyom. A hasam nagyon sok mindenben akadályoz, lötyög ahogy megyek, nehéz tőle lehajolni, nehéz ruhákat találnom, néhány helyen pedig már be is szorultam miatta. Le kéne fogyni, ja.


21/F

2019. dec. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyetem kezdéskor jött rám 1 év alatt 9 kiló. Elmaradtak a tesik, a városban mászkálás és az otthoni ételeket felváltotta a tészta és a szendvics. Amíg híztam nem volt rossz. Amikor szembesültem az eredménnyel na az már igen. 5 kilót sikerült leadnom belőle tartósan a maradék 4-ből 2 föl le ingázik már évek óta. Hála az égnek nagyon soványról indultam így ez sem vészes, de azért zavar azóta is.
2019. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Még kisgyerekként indult a dolog. Fogalmam se volt milyen az egészséges tàplàlkozàs. Azt ettem amit adtak. Később, kamaszként és utàna is próbàlkoztam, de rosszul közelítettem meg a fogyàs témàt, és egy idő utàn nem bírtam tovàbb a koplalàst, meg a drasztikus fogyókúràkat, és feladtam. 14 évesen 100, 30 év felett màr 160 kg felett voltam, szàmtalan jojóeffektus utàn.

Végül sok év utàn sikerült olyan étrendet, szokàsokat kialakítanom amit koplapàs, szenvedés nélkül tartani tudok és szépen fogyok is:) Új életet kezdtem.

Milyen érzés volt? Szar. Főleg annak tudatàban, hogy sokat kínlódtam mindenféle diétàval és ezekben a hónapokban szinte folyamatosan éhes voltam. A külsőm mégis azt tükrözte hogy semmi nem érdekel, csak a kaja. Emiatt persze a legtöbben elítéltek, bàntottak, de egy idő utàn màr nem érdekelt màsok véleménye. Mert ők nem ismertek, sem engem, sem azt, hogy mennyit próbàlkoztam. Innen màr csak az érdekel, hogy én tudom mit teszek minden nap a fogyàsért és az egészségemért, idővel pedig el fogom érni a célom. Semmi és senki màs nem szàmít.

2019. dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én most jelenleg vagyok hízásban ,enni nagyon szuper érzés hizni már kevésbé de ez hozza tartozik.

Az arcom nekem nem duci de jókora pocakom van és széles vaskos csípőm.

Érzésre fura,hogy az egy hónapos nadrág a pocakomon nem ér össze.

2019. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!