Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az hogy lehet, hogy akin van...

Az hogy lehet, hogy akin van felesleges, lapos a hasa, míg nekem vékonyan is nagy?

Figyelt kérdés
Nem hájas, hanem kidudorodik előre, mint egy 4-5 hónapos terhesé. A székletem rendben van, és nem sok a savam se. Amikor 2 hétig koplaltam betegség miatt, teljesen lapos volt, aztán megint felpuffadt. Nem iszok tejet, és kenyeret is ritkán. Olyan, mintha a hasfalam állna ki.
2019. dec. 10. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Genetika.
2019. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Erősíts rá. Lehet szét van nyílva a hasfalad és nem tartja a beleket. Nekem van ismerősöm akinek ennyire kidudorodik, pedig nem zsíros, azt nem tudom, hogy szét van e nyílva a hasfala
2019. dec. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nincs szétnyílva, legalábbis ha fekve befeszítem, nem érzek rést sehol, érezni az izmokat mindenhol.
2019. dec. 10. 17:56
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Van az embereknek egy egészséges hasa, én is vékony vagyok és kilátszik a medencecsontom de így is kidudorodik a hasam🙂
2019. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
+eddzek otthon
2019. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%

Alkati kérdés.

Nekem vékony a derekam, lapos a hasam, de combos vagyok.

2019. dec. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Reggel lapos a hasam, de amint kerül bele valami, már olyan, mintha terhes lennék. Nem érzem magam felpuffadva, csak látom. Rendszeresen edzek, eléggé erős a hasizmom. Még nem találtam választ a miértre.
2019. dec. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Jófej biosztanár, vagy ilyesvalaki nincs a környezetedben? Őket érdemes még ilyenekről megkérdezni.
2019. dec. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Még eszembe jutott, hogy lehet rossz tartásod van.
2019. dec. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Biztosan genetika fuggo is, hiszen rajtam van kb 8 kilo feleslegy de a hasam lapos. Van rajta haj, de az egyenletesen oszlik el.(No nem akkor, mikor leulok:D) En mar 5 eves korom ota sportolok, igy izmos a hasam, ez is kozrejatszhat.

Probald ki, csinalj feluleseket, jarj edzeni vagy otthon tornazz, hatha segit.

De egyebkent nem is biztos, hogy olyan rossz a helyzet, mint amilyennek latod. En ismerek olyan lanyokat, akiknek tokeletes a hasuk, meg vekonybbak is, mint kellene, de megis komolyan panaszkodnak, hogy nagynak latjak a hasukat.

2019. dec. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!