Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy nap kb 800 kcalt...

Ha egy nap kb 800 kcalt eszek, akkor ehetek egy kis csokit?

Figyelt kérdés

Ugye dietazom.Dieta alatt zoldseget,halat,csirket,tejtermekeket eszek,meg olajos magvat.Ha egyik nap 700-800 kcal korul eszek,akkor megengedhetek magamnak 5 kocka csokit? (180 kcal,20g ch)

Ma kevesebbet ettem,meg ettem hozza 5 kocka csokit.Ezzel nem rontom el a dietat?



2019. dec. 10. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha 800 kcal körül eszel, akkor szépen tönkrevágod a szervezeted, szépen lebontod az izmaid és amint visszatérsz a normális étkezéshez a dupláját hízod vissza. Megéri ez a gyors és semmiképp se tartós eredmény érdekében?
2019. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de nem tudok tobbet enni.Ma is kb 100g tonhal,kb 3 tojasbol rantotta,keves sajt magaba meg az az 5 kocka csoki.
2019. dec. 10. 18:35
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Te vagy a mogyorós lány már megint..

Kérlek beszélj a szüleiddel, kérj segítséget, nem diétázol, hanem tönkre teszed magad!

2019. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Már azért nem tudsz többet enni, mert összeszűkítetted a gyomrod. H..lyeséget csinálsz.

És milyen csokit akarsz enni? Gondolom nem 81%-os étcsokit. Akkor meg minek akarsz diétázni, ha közben tejcsokit eszel, ami tele van cukorral?

Egészséges keretek között minimum 1200 kcal kell enni egy nap!

A felsorolásodban nem szerepel egy igen fontos összetevő: GYÜMÖLCS és normális lisztből készült kenyér.

Anyád apád nincs, aki figyelne rád? És ki írta fel, hogy diétázz? Mi alapján?

2019. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem diéta, hanem önpusztítàs. Sok sikert.
2019. dec. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Én például, ha magam alatt vagyok ami sajnos gyakori még 800 kalóriát se eszek. Van mikor hetekig. Simán lefogyok akár 10 kilót is pár hét alatt. Ha nem kívánja a stervezet cseszhetem, hogy mennyi a normális kalória...
2019. dec. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
#6-os Lehet, de ennek diétához, fogyókúrához semmi köze; éppúgy mint a kérdező problémájának!
2019. dec. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Azzal rontod el, hogy nagyon keveset eszel, és a 2. válaszod szerint még zöldséget se.
2019. dec. 11. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Étcsokit
2020. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!