Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így étkeznék akkor tudnék...

Ha így étkeznék akkor tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnék leadni legalább 10 kilót (szülés után rajtam maradt). Szóval ha csak zöldséget, gyümölcsöt meg húsokat (főtt, sült) ennék a legtöbbet és elhagynék mimdenféle pékárut, tésztát, cukros dolgokat akkor tudnék fogyni? Ha meg főznék a családnak akkor is csak pl a zöldségeket meg a húst enném de tésztát, köreteket nem.Esetleg szükséges lehet plusz fehérjére vagy bármire amit vegyek? Mindenféle tanacsot elfogadok. Köszönöm előre is.
2019. dec. 10. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell semmi, egyél a családdal, kevés szénhidrát azért lehet, lehetőleg lassan felszívódó; több zöldség, de a gyümölcsöt módjával.

Ami fontos, hogy vízet igyál 3-4dl/10 kg, és kerüld a nassolást.

2019. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudnál. Ehetsz leveseket is. Plusz fehérje nem szükséges, ha normális mennyiségű húst eszel. De nem muszáj ennyire leszűkíteni az étrended. Pl. nagyon hasznos a tojás, savanyított tejtermékek, ezekben sincs sok szénhidrát. Ezekből már egész változatos étrendet ki lehet hozni.
2019. dec. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Reggelire 0,5 %-os joghurtot etter olajos magvakkal, fagyasztott gyümölccsel és zabpehellyel (nem cukros aszalt gyümölcsös stb kész müzlikeverékkel, hanem sima zabpehellyel!). Ebédre csirkemellet párolt zöldséggel vagy zöldséglevest csirkevel. Uzsonnára egy db gyümölcsöt ettem, lehetöleg almát. Semmi cukor semmi liszt tészta rizs vagy krumpli. Este 6 után semmi. Napi minimum 3 liter viz és/vagy cukrozatlan gyümölcstea.

Igy fogytam le a szülés után rajtam maradt 20 kg-ot 3,5 hónap alatt.

2019. dec. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%
Tudnàl fogyni, de ha ezt így csinàlod nagyon hamar rà fogsz unni és tàpanyaghiànyos is lehetsz simàn. De te tudod.
2019. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!