Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egy napig nem eszek,...

Ha egy napig nem eszek, elkezd a szervezetem raktározni?

Figyelt kérdés
2019. dec. 12. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap alatt nem történik semmi. Fogyás, hízás, raktározás nem ennyi idő.
2019. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

nem, még egy hét alatt sem. meg kb. sohasem, illetve nem úgy és nem olyan mértékben, mint ahogy gondoljuk, illetve ahogy én is gondoltam még jó pár évvel ezelőtt.


nagyobb koplalási időszak után is viszonylag gyorsan regenerálódik az anyagcsere, ilyen, hogy raktározó üzemmód, pedig gyakorlatilag nem létezik.

2019. dec. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hetek kellenek, mire elkezd raktározni a szervezet. 1 nap éhezéstől (de pár naptól sem) még nem érzi magát életveszélyben a szervezeted, hogy szükség legyen rá.
2019. dec. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bár mindjárt jönnek a nagy szakértők akik a kérdésed láttán leszédültek a székről, és mindjárt linkelik neked a sok halálos betegséget ami a vitaminhiányból fakad, mert hát mi az hogy egy napig nem viszel be a szervezetedbe tápanyagot meg vitamint, jóságos ég, holnapra halott leszel...
2019. dec. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem 4 nap után sem raktározott, ehhez azért több idő kell.
2019. dec. 13. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
raktározó üzemmód? lelassult anyagcsere egy életre koplalás miatt? annyi ökörséget összehordanak ezen az oldalon sokszor hogy inkább nem is írom le mit csinálnék :D 6 hónapon keresztül koplaltam vagy több egy nap csak egyszer ettem ami max 700-800 kalória volt egész nap éhes voltam de kitartó voltam elértem a kívánt súlyt és kinézetet abbahagytam és a magasságomra +súlyomra kiszámolt kalóriát fogyasztottam el napi szinten sokan mondták hogy belassult az anyagcserém ha elkezdek normálisan enni a dupláját fogom vissza hízni... eltelt 1 év és max 6 kg jött vissza rám de az is csak izomba és ami változott fogyásom óta az hogy nem eszek napi szinten édességeket :D
2019. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok és azt el is felejtettem írni, 38 kilót fogytam
2019. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!