Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Karacsony alatt ti tartjatok...

Karacsony alatt ti tartjatok a fogyokurat?

Figyelt kérdés
ha valaki felfuggeszti mondjuk 3napra abbol lehet latvanyos zsirban hizas?

2019. dec. 13. 11:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
én tartom
2019. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
itt nem hizasrol van szo, hanem szimplán leterheled 3 napra az egyebkent nehez kajakhoz nem szokott szervezetedet, hormonrendszeredet. egy kozeputat kellene talalni, ami a hetkoznapokban sem jar lemondással, nem fogyókúrázni.
2019. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
en nem fogyokurazom , csak erdekel ki hogy csinalja:)
2019. dec. 13. 11:28
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Én sem fogyózom. Karácsony alatt se jön rám egy deka se, tartom a súlyom ugyanúgy. Rendesen sportolok is mellette.

Hogy hogyan csinálom? Attól még hogy karácsony van, nem fogok kétszer annyit enni mint ahogy szoktam...Nem értem, miért kötelező ilyenkor zabálni, de lehet csak én nem látom a korrelációt...

2019. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

igen ezt en sem ertem de szerintem mi ertiuk felre egy kicsit...

mert ugye itt szerintem sokan azert esznek rosszulletig mert tul sok a suti, stb es akkor “na meg ebbol is egy kicsi, abbol is” alapon es ezaltal ugye sok minden osszejon. Es a vegen mar rosszul van az ember...

2019. dec. 13. 11:44
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Félig. Figyelek arra, hogy mit eszek, nem fogom magamat betegre enni, mint régen, de azért nem fogok lemondani 1 szelet sütiről.
2019. dec. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem fogyókúrázom, de ha tenném, sem érdekelne a karácsony. Az ünnep nem attól lesz ünnep, hogy dagatra zabálod magad. Csak Magyarországon - tiszt a kiv-nek, ha van.
2019. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Én nem fogyózom, de az ünnepek alatt általában pár kilót fogyok, nem pedig hízok. Egyszerüen nem kell zabálani és a legfinomabb ételekböl is lehet kisebb adagokat enni.
2019. dec. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Én próbálok fogyni. Az ünnepek alatt annyit fogok tenni, hogy kevesebbet eszem az egyébként fogyókúrámba nem illeszthető dolgokból. Pl most a munkahelyi bulin ettem halászlét, de kenyér nélkül és ettem a sütikből is, amit hoztak, de egy kis darabot. Előtte pedig ebédre csak zöldséglevest ebédeltem, így ez simán belefért.
2019. dec. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem fogyókúrázok, 49 kg -mal nincs is rá már szükség, de nagy életmódváltás volt hogy idáig eljussak.

Karácsonykor is tartom az életmódváltást, de nem szigorúan, tehát enni fogok a mama sütijéből mondjuk 1-et, de nem 5-t.

Vagy eszek szaloncukrot de nem falom fel a fél csomaggal csak 1-1-et.

Kajából meg sose tudok sokat enni úgyhogy ez a veszély nem fenyeget.

Szóval az hogy bűnözök kicsit az belefér karácsonykor, ez miatt 3 nap alatt nem fogok visszahízni.

2019. dec. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!