Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok szálkásító...

Mit ajánlotok szálkásító sport mellé?

Figyelt kérdés

Belefogtam a fogyózásba, szálkásítába.

A mozgás megvan, de a táplálkozás necces.

Olyan triviális dolgok, mint a ne igyál üdítőt, kerüld a nasit, stb. Megvan.

Ti például hogy táplálkoztatok fogyózás, sport mellett?

Szedtetek étrendieget?

Én most próbálkozok olyanokkal, hogy sima víz, kefír, magos dolgok, teljeskiörlésű cucc, de azért a főttet sem teljesen kerülöm el.

Vannak javaslatok?

Valami olyan, hogy... ne kelljen koplalni,teljesen megtartóztatni magunk, de azért menjen is le a hasunkból, seggünkből, stb.

Remélem egészen érthető voltam.



2019. dec. 21. 16:35
 1/6 anonim válasza:
59%
Egy pszichológust.
2019. dec. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Nekem pont a kaja a könnyebb. De a mozgàs is azért nehéz mert még túl fàjdalmas és nem tudom egyelőre élvezni. Majd idővel jobb lesz.

Az étrendemet illetően: húsok, sonka, kolbàsz, szalonna, hal, zöldségek, tojàs, ch csökkentett kenyér, olajos magvak, sajtfélék, sertészsírt hasznàlok sütéshez, főzéshez.

Ritkàbban fogyasztok tésztàt, krumplit, hüvelyeseket is. Ennyi.

Szedek multivitamint, kollagént, hajvitamint is.

Természetesen mindenkinek màs jön be, nekem az, hogy összességében kevés szénhidràtra, sok fehérjére, sok zsír kombóra figyelek , ez vàlt be. -32 kg eddig.

2019. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

1. Nem tudod mit kell kajálni.

2. Nincs olyan, hogy szálkásító sport.

3. Sőt, még fogyókúra sincs.


Inkább engedd el.

2019. dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Miért engedje el? Tanácsot kért, baxtatás helyett adhatnál is.

Kérdező, ha szereted a húst, szinte bármilyen formában fogyaszthatod, de köretnek főleg salátát, párolt zöldséget, tenyérnyi mennyiségű rizst vagy kölest, hajdinát fogyassz. Persze ne zabáld magad tele, kis adagokat egyél. Vacsorára inkább: túró vagy cottage cheese zöldséggel,vagy 1 lecsepegtetett tonhal konzerv egy kis avokádóval, vagy saláta csirkemell darabokkal (levesben főtt pl) Szénhidrátot estére ne, inkább reggelire. Minimálisat ebédre a körethez.

2019. dec. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Sok fehérje.
2019. dec. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden értelmes, normális válaszolónak.
2019. dec. 26. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!