Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni/formáso...

Hogyan tudnék lefogyni/formásodni?

Figyelt kérdés
Van rajtam felesleg főleg a hasamon és a csípőmön ha egészségesen étkeznék napi 5x illetve minden nap edzenék hetente futni járnék akkor sikerülne jó alakot formálnom??? Illetve Menyi idő alatt tudnék jó alakot elérni? (Jó alak alatt azt értem h lapos has,vékony derék, formás popsi)

2019. dec. 27. 22:36
 1/1 anonim válasza:
100%
Szia, én ajánlom a futást, mellette erősítő gyakorlatokat, de fontos hogy hagyd az izmaidat pihenni is mert különben az egész semmit se fog érni. Heti 3 futás, először amennyit bírsz aztán majd úgyis látod magadon fejlődést. A futó napok között lehet hasra erősíteni és popsira de azokat se az egymást követő napokon. +az egészséges étkezés. Szerintem eheted ugyanazokat amiket eddig, csak figyeld hogy kicsit kevesebbet egyél mindenből és több gyümölcs és zöldség. Pár hónap alatt látni fogod magadon a változást ami segíteni fog hogy ne állj le vele hanem folytasd az új életmódot. Hajrá!
2019. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!