Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tippeket pls, hogy fogyjak le...

Tippeket pls, hogy fogyjak le úgy hogy ne hízzak vissza?

Figyelt kérdés
Kb 1éve kezdtem el fogyókúrázni de hát hogy is mondja le fogytam 15 kg-t aztán most felszedtem 10 kg-t sokan még így is azt mondják hogy régebben kövérebb voltál.de mindeggy is. Ugye karácsonyi időszak van segítenétek hogy fogyjak le úgy hogy ne hízzak vissza,166-7cm 67 kg

2019. dec. 28. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
hosszútávú fogyás, csak a teljes életmód megváltoztatásával érhető el. Tudnod kell, hogy hízásra hajlamos vagy, nem zabálhatsz összevissza, bizony, a fogyókúra egy életre szól vagy marad a kövérség, ha ezzel nem tudsz együtt élni. Nincs olyan csodaszer, amivel sovány is maradsz, csak a kevés zaba, sok mozgás tart formában. Van, aki egyik nap alig eszik másnap zabál (már amennyit az összeszűkült gyomra engedi) és így tartja magát formában. Van, aki délután 3 után már nem eszik semmit és sportol. Van aki nem eszik szénhidrátot egyáltalán. Ki kell tapasztalnod neked melyik a jó.
2019. dec. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%-ban egyetértek az elsövel, én is ugyanezt akartam írni!
2019. dec. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

Egyszerűen tudomàsul kell venni, hogy te, ( mint sokan màsok is) , hajlamos vagy a hízàsra, ezért soha nem ehetsz visszahízàs nélkül úgy, hogy nem figyelsz oda.

Nem időszakos, drasztikus fogyókúràra, koplalàsra van szükség ilyenkor, hanem tudatos tàplàlkozàsra, mozgàsra, életmódvàltàsra. Olyan étrendre és szokàsok kialakítàsàra, amiket életed végéig tartani tudsz. Tudnod kell mit eszel és miért, és hogy az adott ételekben milyen hasznos tàpanyag van ( fehérje, zsír , lassan felszívódó szénhidràt), vagy épp haszontalan- fölösleges, amire nincs szükséged pl hozzàadott cukor, fehér lisztes termékek( esetleg ritkàn beleférhet élvezeti célzattal, de szigorú mértéket tartva).

Csak az eleje nehéz az étrendvàltàs szempontjàból, amíg megszokod, de 2-3 hónap utàn màr az lesz a természetes, hogy kontroll alatt tartod magad:)

2019. dec. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Laylah ***** válasza:
Egyszerű. Miután lefogytál, ne térj vissza ahhoz a kajálási szokáshoz, ami az elhízáshoz vezetett. A végeredménye ugyanaz lesz. Nem a fogyókúra hibája, hogy visszahízol, hanem a rossz kajálásé.
2020. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!