Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tud a nők nagy...

Miért nem tud a nők nagy többsége soha lefogyni tartósan?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy aki - tisztelet a kivételnek - dagadt, az az is marad örökre. Villognak egymásnak 3-4 leadott kilóval az első hét alatt, ami kb. vizet jelent semmi mást. Utána megy a zabálás meg az Update, amiből azt hiszik, hogy bármennyit megehetnek, miközben magasabb kalóriaértékű mint a normál pékségben bármi.

Én is csak egy éve járok még terembe, de összehasonlíthatatlanul jobban nézek az egy évvel ezelőtti önmagamhoz képest. Pedig mondhatnám, hogy dolgozó ember vagyok ezért nincs időm, meg elmúltam 30.

Mi ennek az oka? Mintha félnének attól, hogy szépek legyenek, pedig nagyon kevés az alapból születetten csúnya nő, és alakformálással baromi sokat javulna a kinézet, önbizalom...


2019. dec. 31. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem csak a nökre jellemzö, hanem majdnem minden kövér emberre.

Ugyanis úgy akarnak lefogyni, hogy "diétáznak", utána meg visszaállnak a korábbi zabálós életmódra.

2019. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem akar tenni érte sem valtoztatni , imád enni . A maradék olyan forma vaskos széles esetleg szakács ülőmunkat végző .
2019. dec. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Mert diétáznak, és nem ÈLETMÓDOT váltanak.

Amúgy a pasik is ilyenek... csak max gyorsabban tudnak fogyni/izmosodni.

2019. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Tanuljatok egy kis biológiát és lassan rájöttök.
2019. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy olvastam, bennem is felmerült egy kérdés. Miért érdekel ez téged?
2019. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert drasztikusan fogyókúràznak, ami hosszútàvon élhetetlen, és idővel feladjàk/ , kúraszerű dologként alkalmazzàk teljes életmódvàltàs helyett. Amúgy nem mindenki olyan típus, hogy a külseje érdekelje, vannak akik az egészségük romlàsa miatt vàltanak. Ez pl milliószor nagyobb motivàció mint holmi külsőségek.

Egyébként a pasik többsége is visszahízik. Ez nemtől független dolog.

2019. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Mert életmódot kéne váltani. Az a felesleg ami 10-20-30 év alatt jött fel apránként, nem fog ugyan olyan életvitellel tartósan lejjebb menni, azért mert 1 hónapig nem esznek csokit.


Amúgy most ahogy belegondoltam, 4 ismerősöm van aki felnőtt fejjel tartósan lefogyott és mind férfi.

2019. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Hát ezt nagyon rosszul látod.

Csak a szűk ismeretségi körömben - pedig én aztán nem sok embert ismerek - kapásból 5 olyan lányt/nőt tudok felsorolni, akik megszabadultak 18-40 kilóktól (aki "csak 18-tól, az csak azért annyitól, mert rajta nem volt több fogyni való felesleg), és a mai napig sem híztak vissza semmit. Az egyik rokonom egész gyerekkorában duci volt, aztán leadott legalább 30 kilót. Azóta jópár év eltelt, modellalkatú és tartja a formáját. Sőt, kicsit már néha túlzásba is viszi.

Szóval nem, nem te vagy a világ egyetlen szupervumenje, aki lefogyott. Ez persze nem kisebbíti az érdemedet, hiszen nagy dolgot vittél véghez, de ettől még nem kell ugyanolyan rosszindulatúvá válnod, mint amilyen Norbi apád.

2019. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez általánosítás, a saját szubjektív tapasztalataid alapján.

Az én ismerőseim között a nők azok, akik sokkal többet törődnek a kinézetükkel, mint a férfiak. A pasik mintha észre se vennék, mekkora pocakot szedtek fel az utóbbi évek alatt. Több olyan nőt ismerek, aki lefogyott és nem hízott vissza (velem együtt), mint ahány olyan pasit, aki egyáltalán megpróbált pár kilót leadni... Persze ez is szubjektív tapasztalat :)

2020. jan. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
ez a férfiakra is igaz, nem csak a nőkre. egyébként meg azért, mert a tipikus magyar étkezési szokásoktól gyökeresen elkélne térni ahhoz, hogy a súlyukat tartani tudják, miután lefogytak. erről meg nem akarnak lemondani.
2020. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!