Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges elérnem...

Szerintetek lehetséges elérnem a célomat?

Figyelt kérdés
64 kg és 163 cm vagyok. (Van rajtam zsír fölösleg😅főleg a fenekemen és a combomon, de a hasamon is van egy kicsi) Heti 2 fenék, comb edzéssel és 5 nap kemény sportolással.(Beletartozik kardio, 1 HIIT edzés forma illetve testtartó tornák is, de zsírégető torna is van benne) Illetve ÉLETMÓD váltással (amit (a sportot se)ha sikerülne elérnem a célomat akkor se hagynám abba, max néha megengednék magamnak egy kis,,luxust"és akkor ennék max 2 kocka csokit vagy egy szelet sütit) 6-7-8 hónap alatt van esélyem ezeket a fölöslegeket leadnom és formásodni, karcsú/karcsúbbnak lenni? Illetve még milyen tornákat/edzéseket ajánlottok?:)
2020. jan. 2. 02:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Jó az edzés, mert feszesítő, de közben a diétára fókuszálj. Ha nincs kalória deficit, akkor az edzéssel csak pakolod magadra az izmot és csak vastagabb ak fog tűnni a combod.
2020. jan. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Abszolút van esélyed, de csatlakozom az előttem szólóhoz, tapasztalatom szerint ahhoz, hogy karcsúsodj az alacsony kalóriabevitelre is figyelned kell, mert anélkül nem nagyon fogsz fogyni.

Sok sikert és kitartást az edzésekhez! :)

2020. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!