Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez most "könnyen jött könnyen...

Ez most "könnyen jött könnyen megy" súly?

Figyelt kérdés

Olvastam valamelyik kérdés alatt, hogy az ünnepek alatt felszedett kilókat olyan könnyű leadni mint felszedni. Igaz ez? Egész elégedett voltam a kinézetemmel, aztán valamit elrontottam és csak zabáltam. Nyílván nem azt várom, hogy hopp egyik napról a másikra lefogyok, csak érdekel hogy lehetséges e.

(Nem vízből származik a súly, szilveszterkor is többen megjegyezték, akikkel 3 hete találkoztam utoljára, hogy hú de meghíztam.)



2020. jan. 2. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de a könnyen jöttel mindenki találkozott; a könnyen megy, az városi legenda.
2020. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

A plusz súly egy része a beleidben éppen emésztés alatt álló kaja, az izmaidban összegyűjtött szénhidráttartalék és az ezáltal megközött víz. A szokatlan, egészségtelen összetételű diétától fel is puffadhatsz. Ezektől gyorsan megszabadulsz, mikor visszatérsz a diétához. A beleidben levő ételtől lényegesen nagyobbnak tűnhet a hasad, a puffadástól meg végképp.


Ezen kívül ha sok gyorsan felszívódó szénhidrátot eszel (sütemények, szaloncukor, gyümölcslé, tejszínhabos kakaó, forró tea cukorral vagy mézzel stb.) meg alkoholt, azokból a májadban és belső szerveiden képződik zsír. Ettől szintén nagyobb lehet a hasad, és olyan értelemben könnyű megszabadulni tőle, hogy fogyáskor ezekhez a zsírtartalékokhoz nyúl hozzá a szervezet először (szerencsére, mivel ezek okozzák az egészségügyi problémákat).

2020. jan. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!