Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek/ne egyek ha edzek...

Mit egyek/ne egyek ha edzek fenékre, combra?

Figyelt kérdés

Az első kérdésem, hogy muszáj e a fehérjepor?

Eddig amit "tudom" hogy ehetem: húsok,halak,köret,zöldségek,zabpehely,tojás.

Esetleg aki ezzel foglalkozik, tudna e nekem válaszolni pár kérdésre privátba? Köszönöm



2020. jan. 2. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Nem szükséges fehérje por, hacsak nem testépítőnek készülsz. Jó volna, ha adataidat írnád, nem, kor, magasság, súly. Mi a célod?

Az étkezés ugyanaz, bármelyik terület problémás.

2020. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Nem szükséges a fehérjepor, ha edzés után 1 órán belül tudsz enni. Az csak annyit segít, hogy gyorsan felszívódik és könnyű magaddal vinni.


Amúgy meg ne csak fenékre és combra eddz, ez olyan, mint amikor a férfiak csak felsőtestet edzenek. Aránytalan lesz a végeredmény... ha jól veszem ki, akkor szalkásítanál. Egy - ket teljes testes edzés sokkal jobban átmozgat és utána a regenerálodás is nyilvan több energiát vesz igénybe, mintha csak egy izomcsoportot edzettel volna. Bár a legjobb lenne külön mást is edzeni.

Amúgy meg ennél kicsit szabadabban is ehetsz, ha nem szeretnél profin diétázni. Az ilyen étkezést a versenyzők követik, de ha neked nem célod olyan szintű fizikum, megengedhetsz magadnak kicsit többféle ételt pl olajos magok, teljeskiőrlésű pékáruk, étcsoki, gyümölcsök, tejtermékek. Sőt, kéne is edd ezeket, mivel a profik se ennyin elnek, vagy amikor igen, akkor igen nagy mennyisegű vitamint, rostot, ásvanyi anyagot visznek be meg taplálékiegeszítő formájában hogy ne legyen vitaminhiányuk

2020. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 18 éves lány vagyok, 50 kg, 164 cm. Alapból vékony vagyok, hasamon van egy kis felesleg.

#2 a célom hogy ne legyen lapos a fenekem, hanem szép kerek.

És mindkettőtöknek köszönöm szépen az eddigi válaszotokat, értem! :)

2020. jan. 6. 20:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt es a hozza kapcsolodo linkeken reszleteztem par dolgot, nezz ra! :)

23/F


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..

2020. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!