Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valakinek be vált ez a Norbi...

Sellőfiú kérdése:

Valakinek be vált ez a Norbi duci tréning? 167cm vagyok és 95 kg. Érdemes el kezdenem? (lány)

Figyelt kérdés
2020. jan. 3. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon jól bevált, szép duci lettem tőle.
2020. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokat segítettél, köszi :)
2020. jan. 3. 21:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Pozitív hatása lesz, bármilyen tornába is kezdesz, de ne várd, hogy csak ettől lefogysz. Nagyon-nagyon sok mozgás kell ahhoz, hogy egy nagy kalóriatartalmú diétát ellensúlyozzon. Mondjuk napi 2 óra intenzív biciklizés már elég lehet, de a legtöbb embernek ez irreálisan sok.


Másrészt viszont okos dolog kis lépésekben haladni. Egy lehetőség például: mától elkezded ezt a tornát heti 3x, és mellé minden nap eszel két csésze zöldséget (lehetőleg kiváltva a tészta, krumpli, rizs, kenyér egy részét), vagy fele annyi cukros üdítőt és gyümölcslevet iszol, mint eddig, vagy harmadannyi édességet. Két hét után pedig egy újabb változtatást vezetsz be. Így apránként indulva könnyebb megtartani a változásokat. Ha mindig csak egy újabb kicsi lépést teszel, de kitartasz mellette évekig, előrébb leszel, mint egy teljes életmódváltással, amit két hét után feladsz.

2020. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel kezdtem mozogni.

130 kg voltam akkor. Diétáztam mellette. Amikor már olyan 105 kg körül voltam, már rendszeresen, minden nap csináltam, illetve majdnem, mert heti 5x. Vagyis ez által vált az életem részévé a rendszeres testmozgás.

Aztán vettem egy ellipszis trénert, és a norbitorna elmaradt, ellipsziseztem. Ezt a mai napig csinálom, de mellette járok heti 2 alkalommal edzőterembe is.

Kb. 50 kilót fogytam eddig, 3 év alatt.

2020. jan. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2020. jan. 3. 21:55
 6/9 anonim ***** válasza:

nagyon sok embernek bevalt, en ugy tudom

sok sikert:)

2020. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, én is szoktam csinàlni felvàltva szobabiciklivel, és hasizomerősítéssel, meg súlyzózok is. Hozzà LCHF étrend, eddig 33 kilót fogytam 10 hónap alatt.
2020. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Ne csak a mozgástól várd a fogyást, sokkal fontosabb az étkezés. Persze ha eddig nem mozogtál semmit és most elkezded (akár Norbira, akár másra), lesz annak is eredménye. De mellette fontos az étrended megváltoztatása is - ahogy már az előttem szóló is írta - kis lépésekben. Keress egy barátnőt/ismerőst akivel együtt csináljátok, így egymást tudjátok motiválni.
2020. jan. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sellőfiú😀😀
2020. jan. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!