Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki milyen módszerrel sikerült...

Ki milyen módszerrel sikerült lefogynia?

Figyelt kérdés

Szeretnék sikertörténeteket olvasni ki milyen módon,hogyan,mennyi idő alatt sikerüt elérnie az áhitott testalakot.

Válaszokat előre is köszönöm! :)



2020. jan. 5. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Életmódváltással, és kalóriaszámolással. 3 hónapig számoltam, akkor ment le a nagyja, összesen 20 kilót fogytam fél év alatt.
2020. jan. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
801010
2020. jan. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
81%

Szintén kalóriaszámláló segítségével.

10 kiló 3 hónap alatt.

Mindent ugyanúgy ettem.

Csak kevesebbet, plusz ment a sport.

2020. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Életmódvàltàs- Lchf étrend, rendszeres nem megerőltető mozgàs, -33 kg/ 10 hónap. Még folyamatban van.
2020. jan. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2013ban 130+kg voltam, ma 78-82közt ingadozom.


Legnagyobb részben az étrenden múlik minden. Itt van 2 cikk, az alapokat nagyon jól leírja:


[link]



[link]



Az első cikknél ne ijedj meg, hogy úgy kezdődik, hogy nőknél... konkrétan azt a cikket egy nő írta nőknek, de minden egyes szava ugyan úgy igaz a férfiakra is.



Annyit hozzátennék, amennyiben nincsenek testépítési szándékaid, teljesen felesleges annyi fehérje amit a cikk ír, 1-1.5gramm*testtömeg bőven elég.


+ ne a jelenlegi súlyoddal számolj, hanem a célaúllyal.


Az elején macerás megtervezni egy étrendet ezek alapján így jó alap a csirke-rizs-zöldségköret, de aztán ahogy belejön az ember, bármilyen ételt meg lehet tervezni kreálni eiétásan a pacalpörkölttől a hamburgeren át a csokitortáig mindent... a lényeg, hogy hetente kb ugyanabban az időben állj mérlegre, és ha többet fogytál 1kg,nál, akkor növelj a szénhidrát adagon, ha kevesebbet, akkor csökkents. Az első hetekben pedig ha betartod az étrendet, es annyi vízet iszol amennyit kell, ne ijedj meg, rengeteg kötött víz távozhat a szervezetből, konkrétan nekem az első heten 11kg víz lement.



Kezdetben egy szobabiciklit vettem, egy egyszerű 5000ft-s vacakot jófogáson, semmi extra nem kell, lehessen tekerni és kész, nem kell rá pulzusszámláló, meg 70fokozatú nehézségállítás semmi... a lényeg, hogy tekerni lehessen... ezzel adtam le az első 30kg-ot... mégcsak ellenállása sem volt, csak tekertem ahogy epp jólesett. beallítottam a tv elé, benyomtam egy sorozatrészt az aktuális kedvencből, aztán amíg ment addig tekertem, ezt ha tehettem minden nap, de legalább heti 3*40-50perc...


Mai eszemmel már nem szobabiciklit vennék, hangos, csörög zörög, idegesítő... sztep pad... beteszem ugyan úgy a tv elé, fellép, lelép, tempósan váltott lábbal, gyakorlatilag 40 perc alatt pocsolya van alattam...


Kb 95kg nál lett a minden napos küzdelemből valódi mozgásvágy, akkor kezdtem el futni, illetve vettem egy kajakot és evezek a balcsin szezonban. Télen csak futok és girjázom saját testsúlyos edzéssel kiegészítve.


4*10km futás megvan hetente,


2013ban, kb 15 métert tudtam egyben lefutni 26 évesen, attól is úgy éreztem a szívem, hogy mindjárt meghalok.

2020. jan. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Kaloriaszamolás és minőségi, tápláló ételek fehérjedúsan

Meg persze sport.

2020. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem csak 10 kg 3 hónap alatt, mert nem indultam ilyen brutál sokról, mint a többiek.


Ketogén dieta, ketogén étrend

2020. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat még további történetek ia jöhetnek :)
2020. jan. 19. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!