Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiabol gyogyulasnal az...

Anorexiabol gyogyulasnal az extrem ehseg? Lent

Figyelt kérdés

Csak ugy tudom lekuzdeni es kiiktatni a mentalis es extrem ehsegemet ha addig amig birok enni annyit amennyig birok eszek? tobb heten /honapon keresztul? (nyilvan valtozo kinek meddig tart) azt mondjak utana beall es nem fogok ilyen mennyisegeket kivanni, hanem erezni fogom mikor vagyok ehes . Viszont nem merek engedni neki mert felek,hogy ez igy hirtelen sok(k) lenne a szervezetemnek es sokat hiznek tole, viszont azert erzek ilyen fajta ehseget mert beakarja potolni a kimaradt eveket, tehat nem is raktarozna el a nagy reszet... legalabbis ezt mondjak.

Gondoltam arra hogy siman csak ugy fogok enni mint regen nem pedig extra mennyiseget de sajnos volt mar pld mikor megprobaltam es ehes maradtam... es ameddig mindig az etelen gondolkozom es amig mindig ehes vagyok ugy nem tudok elni normalisan...

velemenyek/tapasztalatok?



#anorexia #extremehseg
2020. jan. 8. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyél lassabban, előtte igyál egy pohár vízet. Nem fogsz sokat hízni, de megterheled a gyomrodat. Többször, de kevesebbet egyél, bármit, amit megkívánsz.
2020. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm a testépítők makrotápanyag számolgatós módszerével lábalt ki belőle... mióta így eszik, azóta úgy tartja kordában a súlyát, ahogyan éppen szeretné, így aztán nyugodtan eszik amit épp akar.
2020. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia, én egy éve gyógyuló van vagyok anorexia ok, ismerős nekem is, vigyázz hogy ne essen le a cukrod ha nem eszel az nagyon fontos! Valamint nálam az van hogy ha éhes vagyok akkor durván nagyon durván, és úgy próbáltam az elején leküzdeni hogy ittam sok vizet mert lehet hogy nem éhes vagy csak szomjas és az agyad összekeveri a kettőt. Valamint próbálj meg rendszert csinálni h reggel felkelsz eszel ha éhes vagy, délelőtt max valami joreggelt kekszet vagy Nádor ha megint éhes lennel, tejeskávé és akkor jön az ebéd, nyilván ne beteg mennyiséget, de amennyit kivansz egyel, délután uzsonnazz amikor megehezel és este hatkor egyel meg valamit amit jónak látsz és próbálj meg hat után már nem enni csak inni de az se cukros legyen, ha rendesen vacsorázik nem leszel éhes bácsi után valószínűleg. Először fura lesz, igyál sokat teát, vizet és utána már jobb lesz ha beállt a szervezeted!:)
2020. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző vagyok, bocsi a helyesirasert csak automata javítás van a telomon és néha hülye.. de írj nyugodtan ha kérdésed van!
2020. jan. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!