Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdhetnék végre fogyni?

Hogyan kezdhetnék végre fogyni?

Figyelt kérdés

Tavaly januártól lemondtam az uditőkről, a csokiról, a chipsről, meg az egyéb pudingokrol a boltba, meg itthon. Szóval sok kedvencemet hagytam el, és csökkentettem a kaja adagomat. Jóval kevesebbet eszek mint 2018ban. Gyorskajáldákat is hanyagolom, nasijaim leginkább gyümölcsök.

Mivel pénzem konditeremre nincs, ezért az appokon próbáltam ki azokat a 30napos dolgokat. Napi 2-2,5liter vizet iszok.

Na, de semmi változás nincs. Sőt, igazából csak hiztam 2019eleje óta..

Mit csinálok rosszul? Egyre csúnyább a testem, de már nem tudom min változtassak..


2020. jan. 9. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Sázmolni kell a kalóriákat, az a biztos.
2020. jan. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most epp hany eves, milyen magas es hany kilo vagy?
2020. jan. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
18,183centi 89kilo (lany.)
2020. jan. 9. 18:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Ettől még megehetsz annyi szénhidràtot, ami miatt hízol/ nem fogysz.
2020. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Ne egyél kenyeret és tésztát sem, mert azok is szénhidrátok. Próbálj meg a gyümölcs mellett sok zöldséget és sovány húsokat enni. Nézegesd, hogy miben mennyi kalória van. A kalória deficit a titka a fogyásnak. Hasznos oldal a kalóriabázis.hu
2020. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A napi 2 óra sétát próbáltad már?
2020. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem csak az számít, mit nem eszel, hanem az is, mit igen, és mennyit.

Számold a makrókat is, ne csak a kalóriát. Megfelelő fehérjebevitel, sok zöldség (kevés kalória, de sok rost és vitamin), némi kalóriadeficit (de ne koplalj). A zsír/szénhidrát arányával kísérletezhetsz a kalóriakereteden belül, pár hét alatt kiderül, mi működne nálad. A mozgást ne csak időszakosan csináld, heti 3x otthon is tudnál tornázni, teljes testre. A centiket is mérd, ne csak a kilókat (főleg a derékbőségedet).

2020. jan. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!