Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha leallok a bulemiaval...

Ha leallok a bulemiaval helyreallhat a szervezetem?

Figyelt kérdés
Visszater a menstruaciom, szivritmuszavarom nem lesz?
2020. jan. 10. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció biztosan, a ritmuszavart csak orvos tudja megmondani. Viszont ezen kívül egy csomó dolog helyreáll, amit nem is említettél, vagy csak nem is tudsz róla, hogy nincs rendben.
2020. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez biztos?
2020. jan. 10. 19:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
igen
2020. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De emaz miert marad el egyebkent? Es mennyibido utan regenarolidk a test?
2020. jan. 10. 20:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció azért maradt el, mert takarékos üzemmódban van a szervezeted; a célja a túlélés, emiatt nem vesztegethet semmit. Fél éven belül visszaáll valószínűleg.
2020. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azért, ez egyfajta evolúciós mechanizmus is. Szükség van zsírtartalékokra azért, hogy a terhesség rendben le tudjon zajlani, és ha kicsi az esély rá, hogy egészséges utód szülessen, akkor jobb, ha teherbeesés sem történik.
2020. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A menstruációd a túl alacsony testzsírzsázalék és/ vagy tapanyaghiány miatt marad ki. Ha nem nagyon regóta maradt ki, akkor nem valószínű, hogy meddő legyél :)


Az, hogy mikorra jön vissza, függ attól is, hogy a testzsírszázalékod lesz megfelelő- e, ha most sovány vagy. Hany cm es hany kg vagy? Illetve, hogy be tudod e vinni a szamodra szükseges tápanyagokat.


És ne felejtsd, hogy jobb lesz a közérzeted, nem lesz kajaközpontú a gondolkodásod, nem megy el pénz a kajára, meg idő erre az egészre, a fogaidnak is csak jót teszel!

2020. jan. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

168 centihez voltam 52kg-es 48 kg kozott.

Az elmult 3 honapban hiztam.

Most mar 54 kg

2020. jan. 14. 20:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Aham, korabban sovany voltál. Ez a testsúly már egészseges, bar meg elfér rajtad néhány kg, de ha ezt tartod es rendesen eszel, akkor vissza fog állni a ciklusod jó esellyel!
2020. jan. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezeket a válaszokat azért én még finomítanám azzal, hogy a nőknek épp a menstruációjuk a legjobb mutatója a testi és lelki egészségüknek! Nagyon sok minden miatt kimaradhat, még túl stresszeléstől is!


Látom, hogy már jó pár éves a kérdés, hogy vagy most, kérdező? Visszatért a havid hamar?

dec. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!