Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha leallok a bulemiaval helyreallhat a szervezetem?

Visszater a menstruaciom, szivritmuszavarom nem lesz?

jan. 10. 18:35  Privát üzenet  

A válaszok
A menstruáció biztosan, a ritmuszavart csak orvos tudja megmondani. Viszont ezen kívül egy csomó dolog helyreáll, amit nem is említettél, vagy csak nem is tudsz róla, hogy nincs rendben.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jan. 10. 18:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez biztos?

# 2/9Időpont jan. 10. 19:04 Privát üzenet
igen

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jan. 10. 19:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De emaz miert marad el egyebkent? Es mennyibido utan regenarolidk a test?

# 4/9Időpont jan. 10. 20:13 Privát üzenet
A menstruáció azért maradt el, mert takarékos üzemmódban van a szervezeted; a célja a túlélés, emiatt nem vesztegethet semmit. Fél éven belül visszaáll valószínűleg.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jan. 10. 21:30 Privát üzenet
Nem csak azért, ez egyfajta evolúciós mechanizmus is. Szükség van zsírtartalékokra azért, hogy a terhesség rendben le tudjon zajlani, és ha kicsi az esély rá, hogy egészséges utód szülessen, akkor jobb, ha teherbeesés sem történik.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jan. 14. 10:41 Privát üzenet

A menstruációd a túl alacsony testzsírzsázalék és/ vagy tapanyaghiány miatt marad ki. Ha nem nagyon regóta maradt ki, akkor nem valószínű, hogy meddő legyél :)

Az, hogy mikorra jön vissza, függ attól is, hogy a testzsírszázalékod lesz megfelelő- e, ha most sovány vagy. Hany cm es hany kg vagy? Illetve, hogy be tudod e vinni a szamodra szükseges tápanyagokat.

És ne felejtsd, hogy jobb lesz a közérzeted, nem lesz kajaközpontú a gondolkodásod, nem megy el pénz a kajára, meg idő erre az egészre, a fogaidnak is csak jót teszel!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jan. 14. 14:17 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

168 centihez voltam 52kg-es 48 kg kozott.

Az elmult 3 honapban hiztam.

Most mar 54 kg

# 8/9Időpont jan. 14. 20:02 Privát üzenet
Aham, korabban sovany voltál. Ez a testsúly már egészseges, bar meg elfér rajtad néhány kg, de ha ezt tartod es rendesen eszel, akkor vissza fog állni a ciklusod jó esellyel!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont jan. 15. 18:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy napig nem eszek, elkezd a szervezetem raktározni?
Szerintetek ha tartok böjtöt azzal árthatok vagy kicsit "felszabadítom" a szervezetem?
Menzesz előtt vagyok úgy 8-9 nappal, létezne hogy már vizet tart vissza a szervezetem emiatt?
Mennyibe kerül 1 napi, vagy 1 heti kaja, annak aki egészségesen táplálkozik? Szeretnék normális ételeket enni, érzi a szervezetem is hogy csak leterhelem
Mennyit fogok visszahízni míg visszaszoktatom a szervezetem az 1200kcalra, ha eddig csak 300-500kcalt ettem? És az mérlegen/súlyban fog látszódni, vagy kívülről is?
Ha elkezdek normálisan enni-koplalás után- akkor helyreállhat a szervezetem? Mit javasolsz, hogyan kezdejem? Rendbe lehet még hozni valahogy, vagy inkább már hagyam a fenébe? Sok...

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!