Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mellből lehetne valahogy fogyni?

Mellből lehetne valahogy fogyni?

Figyelt kérdés

Olyan problémám van, hogy az utóbbi időben már egyáltalán nem kapok magamra melltartót a melleim mérete miatt. Önmagában nem a melleim nagyok, hanem a hátam mintha széles lenne, mert ami kosárban jó, azt nem tudom összecsatolni, viszont ami széltében jó, annak meg ugye hatalmas a kosara.

Most ezzel mit tudok kezdeni? Mivel a hátamból nem igazán tudnék leadni, arra gondoltam talán ha a melleim lennének egy picivel kisebbek, már könnyebb lenne a dolgom :(


2020. jan. 12. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Van ilyen melltartópánt hosszabbító, esetleg azt próbáld ki.
2020. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Lehet nagyon alap dolgot mondok, de hogy választod ki a melltartóidat? Mérted már meg magad rendesen, hogy mekkora kell neked? Csak a mell alatti, és a mell körüli szélesség kell, utána pedig egy neten látható táblázatból ki tudod olvasni a méreted.

A másik, amit esetleg javasolni tudok a sport melltartók.

Célzott fogyás nem létezik, így max akkor tudnál mellből fogyni, ha mindenhonnan fogynál.

2020. jan. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Lehet. Végülis csak zsír az is. De mint ahogy írták nincs helyi fogyás. Ha diétázol, edzel fogsz onnan is fogyni, de nem biztos hogy prioritással.



Viszont kézrátételes mellkissebbítést vállalok, sikertelenség esetén pénz visszafizetési garancia.

2020. jan. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha túl nagy a hát kerülete, akkor kövér vagy, ennyi
2020. jan. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
84%

Próbálj fel nagyobb körfogatú de kisebb kosarú melltartót. Mert a betű hiába ugyanaz általában nagyobb kosár tartozik a nagyobb mellalatti körfogathoz.


Lásd itt az első sor, kosár méretre ugyanaz mégis más betűt kap:

[link]


Célzottan fogyni nem lehet, persze van aki x-helyre hamarabb hízik és onnan hamarabb ad le, de ezt nem te választod. Nekem a felsőtestem max nagyon durva hízás befolyásolná látványosan, 10kg +- méretbeli változással ott nem jár, farmerből akár 2-3 számot is jelent.

2020. jan. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hátad a széles, és ez a probléma, miért mellből akarsz fogyni?
2020. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy vmi konzekvens...


" ami széltében jó, annak meg ugye hatalmas a kosara."


És ezt még tetéznéd azzal, hogy még kisebbre fogyasztanád a melledet?

2020. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sportmelltartók. Ràm csak azok jönnek fel, igaz én fogyàsban vagyok mert kövér vagyok. A mellbőségem és a mell alatti részem is kisebb màr, de még így se jön fel normàlis melltartó. Próbàltam mérés alapjàn ilyen kalkulàtorba beírni, azt írta nem létező méret😂😂😂 Szóval egyelőre sportmelltartókat hordok amíg valami normàlisba bele nem férek. Még régen édesanyàm vett 3db- ot. Ő se emlékszik hol:(

A széles hàt lehet plusz súly és alkati dolog is.

2020. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!