Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerinted ez sok, kevés, vagy...

Szerinted ez sok, kevés, vagy pont elég volt mára?

Figyelt kérdés

Reggeli:

Pomelo (egy tenyérnyi)

Tízórai:

Alma (közepes,zöld)

Ebéd:

Rizoto (fehér rizs,egy

közepes tányérnyi)

Uzsonna:

Alma (közepes, piros)

Tökmag (egy maréknyi)

Pisztácia (6 db)

Vacsora:

Zabkása (natur,vízzel,egy

nagy bögrényi)


+zöldségcsipegetés (paprika,uborka)


1,5 liter tiszta víz

+ c vitamin


Ennyi étel milyen embernek felelnének meg? (Magasság,súly)


Milyen magasságú embernél vezetne fogyáshoz?


(Nem csak ilyeneken élek, igazából mindent eszek.

Általában több tápanyagot viszek)


2020. jan. 13. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Hát leginkább kiegyensúlyozatlannak mondanám. Szinte semmi fehérje, ellenben elég sok szénhidrát (szinte CSAK az), hacsak nem ettél meg a rizottóhoz pár szelet húst, amit nem írtál le.

Ilyen magas szénhidrát pedig nem hiszem, hogy fogyást eredményezne, maximum izomból, a fehérjehiány miatt hosszútávon. Semmilyen magasságú, súlyú embernek nem ajánlanám.

Reggelire edd inkább a zabkását sovány tejjel, és gyümölcs helyett zöldség. Az előbbit is lehet persze enni, napi 1-et mondjuk. De a legtöbb gyümölcsnek magas a cukortartalma, így mérsékelten ajánlott. És egyél húst, tojást, sovány tejtermékeket is.

2020. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a 9 éves fiamnak elég lenne, de ennél jobb az étrendje. Tojást, húst és tejtermékeket is eszik. Ha így folytatod sokáig, a vitamin- és fehérjehiány borítékolható.
2020. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Éhen halnék
2020. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kb ennyivel éltem néhány hete és most azért már rendesen jönnek a kajarohamok. Pl ránézek az asztalon a három napos fehér kenyérre és összefut a nyál a számban. Szóval nem, nem elég.
2020. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nem érdekelne valami normális kaja? Tegnap csináltam egy jókora darab abáltszalonnát. Ahogy kell, paprkásan/fokhagymásan, hozzá egy darab szikkadt félbarna kenyér, utána meg egy jó pohár száraz vörösbor. Számomra ez egy normális vacsora, úgy este 11 magasságában.


"...natur zabkása vízzel....." ne röhögtess már.

2020. jan. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!