Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyókúrázom, akkor a...

Ha fogyókúrázom, akkor a mellemből sokat fogyok? 18L

Figyelt kérdés
Ez így van nálam, viszont emiatt sose érem el a kívánt eredményt, mert nem akarom, hogy ne legyen mellem. Viszont így se tetszem magamnak, mert kicsit kerekebb vagyok az átlagnál. Ti hogy döntenének? Inkább lennetek kicsit ducibb, vagy ne legyen melletek? Ez mennyire fontos pl. a fiúknál? Előre is köszi!

2020. jan. 13. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen az alkatod, akkor igen, fogyni fogsz belőle, de ezt te is írtad.

Én inkább lefogynék, mert kerek feneket lehet csinálni, és az is szexi. Idővel úgyis lassul az anyagcsere, és feljön pár kiló, az pedig jobb, ha lejjebb indul. No meg, 18 éves vagy. A melleid még nőhetnek, akár szülés nélkül is. Nekem egy számmal nagyobbak lettek huszas éveim végére, pedig nem igazán híztam.

Ami a pasikat illeti: pont tök mindegy. Van, aki a teltebb nőket szereti, van, aki a vékonyabbakat. Ha igényes vagy, akkor mindkét alkattal találsz párt. Inkább te érezd jól magad a bőrödben, az fontosabb.

2020. jan. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
170/60? Ebből méééég fogyni? Ne idegesítsetek már bakker! :O
2020. jan. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen, 170 cm vagyok, 60 kg-ról szeretnék fogyni (illetve már fogytam két kilót 62-ről). Nem sokat, de egy 55-57 tökéletes lenne. Aztán lehet, hogy menetközben rájövök, hogy az túl kevés már. Csak ez a mell-problema van... De sokat segített a válasz, viszont kíváncsi vagyok más véleményre is, szóval örülnék még a válaszoknak :)
2020. jan. 13. 21:57
 4/11 anonim válasza:

Szerinted 170 cm.el és 55 kg.val hogy fogsz kinézni? Én 178 cm vagyok és 76kg, tökéletes az alakom (a férfiak nagy része szerint)

Kerek fenék, szép mellek, formás comb és igaz, hogy nem lapos a hasam, de rajtam nem is nézel át hátoldalra fordulok. Azt döntsd el, hogy tetszel e magadnak és hogx mik a tapasztalatok a ferfiak visszajelzései alapján. Bár megmondom őszintén, hogy en6a nőktől őszintébben és szívesebben fogadom a dicséretet!

2020. jan. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én ennél sokkal rosszabb arányokból szeretnék alakítani, de max egy picit hasról meg combról le, de azt se túl sokat. Szerintem ez nagyban testalkattól is függ. Én pl 50kg-mal soha nem néznék ki normálisan, egészségesen. Csak többel..😅
2020. jan. 14. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok: mivel nem írtál arányokat a kérdésben, picit változtatnék a válaszomon. Ne kilókban mérd magad, mert nincs igazán felesleg rajtad az alapján. Inkább sportolj, izmosodj és egyél egészségesen. Így is változni fog a zsír, izom arányod, formásabb leszel. 170/60 számok alapján tökéletes. Ha nem tetszik, amit látsz, akkor nincs elég izmod, és a zsír adja a formáidat, ami vagy szerencsésen rakódik le, vagy nem.

Edzéssel lehet, nőni fognak a kilókd száma, de közben vékonyabb, formásabb leszel.

2020. jan. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, edzek is szinte minden nap. De akkor is soknak gondolom a 60-at. Köszi a válaszokat! :) Lehet, hogy tényleg a még több edzés a megoldás.
2020. jan. 14. 18:47
 8/11 anonim válasza:
Szerintem ideális a testsulyod.Barátnőm is 170 cm és ö 70 kiló és még egy picit se duci.a fiukat meg nem lehet általánosítani mert van akinek a teltebbek jönnek be van akinek a nagymell vagy kismell.stb szerintem azt válaszd amelyikben jobban érzed magad.
2020. jan. 17. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Szerencsére a mell nem csak zsírszövet. :) Sőt, egyéni adottság kérdése, hogy mennyi részben tejmirigy, mennyi részben zsír. Sokan terjesztik azt a tévhitet, hogy a mell csak zsír.

Komolyan...a zsír mégis hogy tudna tejet termelni?? :D A tejet a TEJMIRIGYEK termelik, és minél több van a mellben, annál valószínűbb, hogy jól fog menni a szoptatás. A zsíros mell hiába nagyobb, éppenséggel hátrányt jelent szoptatásnál a kevesebb mirigy miatt.


A saját példámat tudom leírni, mert én sosem fogyok mellből.

Nőgyógyásznál ultrahanggal megvizsgálták a mellem, és ami tapintásra is érezhető, bebizonyosodott. Nem sok zsír van a mellemben, a felvételen is látszott, csupa mirigy a mellem. Előnye ennek, hogy feszes, nem változtatja nagyon a méretét hízástól, fogyástól. Hátránya az, hogy érzékenyebb a hormonális változásokra, menstruáció előtt már 1-2 héttel majdnem mindig fáj.


Én körte alkat vagyok, fenékre és combra hízok könnyen, és ugyanúgy 70B-s melltartó kell nekem 43 kilósan is meg 53 kilósan is, mivel nem szoktam mellre hízni.

161 cm magas vagyok, általában 50-52 kg, a mellem alatt 67-70 cm a mellkasom. A melleim egy-egy jó maréknyit tesznek ki, vagyis nem vagyok deszka. Így kell 70B-s melltartó.

Nekem 55 kilósan is kint vannak a bordáim, a derekam 63 cm, a mellemre hangyányit híztam, viszont a fenekem 100 cm, a combom 60 cm. Szóval ilyen is van.


Viszont van egy barátnőm, aki alacsonyabb nálam, és nehezebb. Ő 158 cm, 57 kg, mindenhova egyenletesen hízik. Amikor sokat edzett, akkor lefogyott 52 kilóra, és kezdett nagyon soványnak kinézni, a melle is összement.

Furcsa, hogy ő alacsonyabban, 52 kilóval túl sovány volt, míg én 52 kilósan, úgy nézett ki, mint én 45 kilósan, csak kisebb mellel és fenékkel.


Szóval az, hogy a melledből fogyni fogsz-e, alkat kérdése. Gondold át, hogy te milyen típus vagy. Nekem anorexiásan (43-44 kg) is kb. akkora mellem volt, mint normál súllyal. A fenekem anorexiás koromban (éheztettem magam) 88 cm volt, de 50 kg-san, mikor sokat futottam, volt 90 cm is. Érted, most erre mit mondjak? Mindenkinek megvan a maga baja. Nekem a felső testem Auschwitz, az alsó testem meg Rio de Janeiro. :D Ráadásul a lábam nemcsak hájas, hanem izmos is a sok biciklizéstől. Én elfogadtam az alkatom. Ha nem tetszik valami, akkor diétázni és edzeni kell.


Sok sikert kívánok!


28/N

2020. jan. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
* míg én 52 kilósan normálisnak nézek ki
2020. jan. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!